Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Leroy Merlin zaskakuje nowościami. Bardzo stylowe dodatki do wnętrz

red.

Na początku września we wszystkich sklepach Leroy Merlin pojawią się produkty do dekoracji i wyposażenia domu z nowej, jesiennej kolekcji. Znajdziemy w niej wiele pozytywnych zaskoczeń.

Leroy Merlin, dekoracje wnętrz
Nowa kolekcja Leroy Merlin
fot. mat. prasowe

Market budowlany Leroy Merlin coraz bardziej rozwija swój dział dekoracji wnętrz. Nowa, jesienna kolekcja zaskakuje pięknymi i stylowymi dodatkami.

Nie trzeba zmieniać całego wystroju wnętrza, podobnie jak nie warto wymieniać całej zawartości szafy, aby podążać za trendami  - przekonują przedstawiciele sklepu. Wystarczy kilka dekoracyjnych przedmiotów; nastrojowa lampa, wielobarwne poduszki w geometryczne lub roślinne wzory, dywan o zdecydowanej kolorystyce, aby odświeżyć wygląd domu i nadać mu nowy „look”. A dla tych, którzy nie obawiają się eksperymentów i odważnie podążają za modą Leroy Merlin proponuje domowe sprzęty, dekoracje ścienne, trójwymiarowe glazury i gresy w nowej, kolorowej odsłonie. 

Na szczególną uwagę zasługują:
- Dywany w geometryczne wzory jak np. wielobarwny dywan HERMES o wymiarach 165 x 235 cm, który doskonale komponuje się z gładkimi żółtymi, czerwonymi, niebieskim czy brązowymi poduszkami.
- Stojące i wiszące lampy w różnych odcieniach nasyconej czerwieni, z metalu, porcelany, szkła, tkanin jak np. stojąca lampa LOARA (szkło, 60 W, 42 x 25 cm), wisząca lampa ORBITA (aluminium/żeliwo/szkło, 60W, 23 x 120 cm), lampa biurkowa LED SWAN z funkcją ściemniania (metal/tworzywo sztuczne, 6,5 W, 17 x 22 38 cm).
- Zlewozmywaki FEN o wymiarach 16 x 76 cm, wykonane z naturalnego granitu w kolorze beżowym.
- Glazury i gresy ścienne i podłogowe w różnych kolorach i wzorach jak np. imitująca morskie fale glazura ścienna JOY WAVE w kolorze ciemnoniebieskim, o wymiarach 22,3 x 44,8 cm i grubości 1 cm).

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Leroy Merlin zaskakuje nowościami. Bardzo stylowe dodatki do wnętrz