Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zdjęcia na ścianie: jak powiesić i w co oprawić zdjęcia?

red.

Zdjęcia na ścianie wieszamy wręcz nałogowo. W końcu codziennie robimy setki zdjęć - naszym dzieciom, czworonogom, posiłkom, robimy selfie. Zobacz, jak zawiesić zdjęcia na ścianie i stworzyć domową galerię fotografii.

Zdjęcia na ścianie: Klasyczna kompozycja

Zwolennicy stylu klasycznego nie są skazani na nudę. Mogą eksperymentować z kształtami, kolorami i rozmiarami ramek i tworzyć ze zdjęć efektowne kompozycje na ścianie. Sklepy wnętrzarskie oferują szeroki wybór ramek na fotografie w przystępnych cenach, które sprawią, że zdjęcia na ścianie zyskają elegancję.

Zdjęcia na ścianie: Dla miłośników stylu eko

Dla prawdziwych ekologów, dobrym rozwiązaniem będzie powieszenie zdjęć na gałęzi o ciekawym kształcie. Może to być pamiątka przyniesiona z plaży lub lasu, która po zaimpregnowaniu, stanie się niebanalną ozdobą każdego wnętrza, np. salonu czy sypialni. Dzięki takiej ekspozycji zdjęć na ścianie, podkreślisz swój indywidualizm i wyrazisz szacunek do natury.

Zdjęcia na ścianie: Kreatywne wieszanie

Jeżeli lubisz kreatywne rozwiązania, spróbuj wymyślić własny, nieszablonowy sposób na prezentację zdjęć na ścianie. W internecie można znaleźć mnóstwo inspiracji. Blogerzy proponują umieszczenie zdjęć z podróży na dużej, wiszącej mapie. Można też wyeksponować zdjęcia, rozwieszając je na sznurkach czy lampkach choinkowych. Dzięki temu będą widoczne nawet wieczorem.

    Więcej o:

Skomentuj:

Zdjęcia na ścianie: jak powiesić i w co oprawić zdjęcia?