Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolekcja naczyń dla miłośników pizzy

Patrycja Jezierska

Villeroy & Boch wprowadza do oferty naczynia i akcesoria stworzone do pieczenia, serwowania i konsumowania najsłynniejszego włoskiego placka. Poznajcie kolekcję Pizza Passion.

Kolekcja naczyń Pizza Passion
Kolekcja naczyń Pizza Passion
Fot. Villeroy & Boch

Villeroy & Boch, aby ułatwić pieczenie, serwowanie oraz konsumowanie pizzy, stworzył kolekcję Pizza Passion. Najnowsza seria naczyń pomoże uzyskać równo pokrojoną oraz elegancko podaną pizzę, którą z łatwością i przyjemnością zjemy. 

W kolekcji Pizza Passion znajdziemy: duży talerz do pizzy, który dzięki wgłębieniom na krawędziach ułatwia podzielenie pizzy na osiem równych kawałków i nie przechyla się podczas krojenia, małą okrągłą tackę składającą się z bambusowej deski oraz czterech porcelanowych talerzy w kształcie trójkątnego kawałka pizzy, jak również czteroczęściowy zestaw na dodatki zawierający trzy miseczki i deskę do serwowania włoskich przystawek jak oliwki, kapary, zioła, parmezan czy rukola. Całość kolekcji dopełnia kamień do pieczenia pizzy, który gwarantuje równomierne rozmieszczenie ciepła i zmniejsza ilość wyciekających płynów, dzięki któremu, ciasto na pizzę staje się chrupiące.

Najnowsza kolekcja to kontynuacja porcelanowych serii naczyń Villeroy & Boch stworzonych dla miłośników Włoch. W ofercie producenta znajdziemy także serię Pasta Passion składającą się z talerzy oraz misek przeznaczonych do różnych rodzajów makaronów: od spaghetti po farfalle.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

    Więcej o:

Skomentuj:

Kolekcja naczyń dla miłośników pizzy