Westwing z pierwszym w Europie sklepem stacjonarnym w Warszawie

red.

Klub zakupowy Westwing to międzynarodowa firma sprzedająca przez internet produkty do wyposażenia i dekoracji wnętrz. Teraz można go odwiedzać już zupełnie realnie. Westwing otworzył swój pierwszy w Europie sklep stacjonarny.

Westwing z pierwszym w Europie sklepem stacjonarnym w Warszawie
Aranżacja sklepu
mat. prasowe

Westwing Home & Living działa w branży e-commerce i oferuje z produkty do wyposażenia wnętrz, meble, dodatki i dekoracje zarówno znanych marek, jak i małych manufaktur z całego świata. Działa w 14 krajach na 3 kontynentach. Klub zakupowy Westwing Home & Living to przede wszystkim bogata oferta. Codziennie na stronie pojawia się ok. 1000 nowych produktów, dostępnych w niewielkich ilościach i tylko przez kilka dni. Firma postanowiła przenieść ten koncept z internetu do pierwszego sklepu stacjonarnego tej marki w Europie, który od listopada działa w warszawskiej Arkadii.

Z jednej strony marka chce poszerzyć grono swoich klientów o osoby, które unikają zakupów online, z drugiej dać szansę stałym klientom bezpośredniej oceny produktów przed zakupem.

Salon ma powierzchnię ponad 200 m kw. i podzielony jest na różne strefy – w każdej z nich znajdują się meble, dodatki i dekoracje pasujące do siebie stylistycznie. Ze względu na ograniczoną powierzchnię, tylko część oferty ze strony internetowej będzie dostępna w sklepie stacjonarnym. Jednak oferta ma się zmieniać bardzo często.

Stworzyliśmy unikalny model sprzedaży stacjonarnej, który zakłada bardzo częste zmiany w asortymencie. Podzieliliśmy sklep na kilka stref i w każdej z nich prezentujemy rzeczy pasujące do siebie stylistycznie – tak, jak na stronie Westwing.pl

- mówi Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing Polska: 

Niektóre przedmioty oferowane przez Westwing dostępne są w pojedynczych egzemplarzach, inne w krótkich seriach. A na półkach można znaleźć bogaty asortyment w różnych stylach: skandynawskim, prowansalskim, glamour, boho, rustykalnym, shabby chic, industrialnym, retro, klasycznym, kolonialnym i w wielu innych.

Skomentuj:

Westwing z pierwszym w Europie sklepem stacjonarnym w Warszawie