Dekoracje świąteczne ze sklepów Tesco

red.

W sklepach Tesco pojawiła się bogata oferta dekoracji świątecznych. Ozdoby w czterech różnych stylach są odpowiedzią na tegoroczne trendy bożonarodzeniowe.

Dekoracje świąteczne ze sklepów Tesco
Jak w drewnianej chatce
Fot. Tesco

W tym roku w ofercie sklepów Tesco pojawiły się ozdoby bożonarodzeniowe w czterech stylach: klasycznym, luksusowym, skandynawskim i inspirowanym górami.

Klasyka prosto z Hollywood

 

Dekoracje w duchu klasycznych nawiązują do świątecznych produkcji filmowych: "White Christmas" czy "Cud na 34 ulicy". Dominują tu odcienie czerwieni kojarzone z Mikołajem i bożonarodzeniowymi skarpetami na prezenty, połączone z zielonymi i złotymi akcentami. Choć Święty Mikołaj jest bohaterem tych dekoracji, to dużą rolę odgrywają też jego pomocnicy, czyli renifery w każdej postaci: jako figurki, bombki czy świeczniki. Do takiej stylizacji dobrze pasują gwiazdy betlejemskie i zielone girlandy z ostrokrzewu oraz ręcznie robione ozdoby z cynamonu i suszonej pomarańczy.

Luksusowe i stylowe święta

To propozycja dla osób, które nie boją się przepychu w jego stylowym wydaniu. Dominuje tutaj złoto, są brokat i cekiny, jak również akcenty srebra. Jednak w stylizacji luksusowej bezapelacyjnie króluje złoto. Oprócz złotych bombek i aniołów na choince doskonale sprawdzą się są świece, łańcuchy, stroiki w tym samym kolorze i oczywiście lśniąca gwiazda na czubku choinki. W ofercie Tesco znajdziemy również takie dodatki, jak złoty renifer lub złote papiery do pakowania.

Święta w stylu skandynawskim

 

Magiczny klimat Północy zagościł w naszych domach na dobre, Polacy wprost pokochali skandynawski design! Dlatego w trzeciej stylizacji stworzonej przez Tesco dominuje śnieżna biel w połączeniu z odcieniami szarości, srebra i błękitu. Lodowe tony przywodzą na myśl okna pokryte szronem i moment, kiedy cały świat okrywa biały puch. Najważniejszym elementem stylizacji jest choinka, na której znajdziemy srebrzyste gwiazdy, aniołki i łabędzie. Warto do niej dodać białe lampki, budujące niezwykły klimat, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Na stole pięknie będzie prezentować się biała zastawa ze świątecznymi, ozdobnymi elementami. W Tesco znajdziemy również poszewki na poduszki ze „śnieżnymi” zwierzętami, idealnie pasującymi do zimowego nastroju.

Jak w drewnianej chacie

Ta stylizacja nawiązuje do dziecięcej wizji świąt Bożego Narodzenia, nieco bajkowej i niezwykle ciepłej. Oczami wyobraźni widzimy drewnianą chatkę, skrzypiący pod nogami śnieg i zaprzęg świętego Mikołaja. Wewnątrz iskrzy drewno w kominku, a na środku stoi olbrzymia, żywa choinka. Warto tej zimy wrócić do tych marzeń, zainspirować się światem górskich wiosek. Na choince powiesić możemy ozdoby w kształcie zwierzątek, malowane jabłuszka, pierniki i bombki-muchomorki. Pięknie zaprezentują się również palące się świece i lampiony. Domowy klimat wprowadzić może kosz z szyszkami i świeżymi sosnowymi gałęziami.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dekoracje świąteczne ze sklepów Tesco