Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Świąteczna oferta w Lidlu na sprzęty kuchenne. Blendery, AGD, naczynia w przystępnych cenach

red.

Lidl przed świętami kusi swoich klientów atrakcyjną ofertą sprzętów kuchennych. W sklepach pojawi się wszystko, co potrzebne do gotowania i podawania potraw - od garnków, przez blendery, po sztućce.

Święta od kuchni w Lidlu
Święta od kuchni w Lidlu
fot. Lidl

W ofercie Lidla i innych dyskontów coraz częściej można spotkać ciekawe artykuły wyposażenia wnętrz. Teraz, w sezonie przedświątecznym, Lidl stawia na sprzęty kuchenne. Nowa oferta "Święta od kuchni" będzie dostępna w sklepach sieci już od poniedziałku 5 grudnia aż do wyczerpania zapasów. Będzie można kupić małe AGD - blendery, roboty kuchenne, a nawet mikrofalówkę. Kuchenka mikrofalowa z funkcją grilla została wyceniona na 279 zł. Wszystkie sprzęty AGD zostały wyprodukowane przez SilverCrest - markę Lidla.

Obok AGD na sklepowych półkach pojawią się naczynia, sztućce, obrusy, foremki do ciastek i wiele innych produktów. Warto zwrócić uwagę na noże marki Gerlach, dostępne już od 34,99 zł.

To nie jedyna kuchenna oferta, jaką przygotował sklep dla swoich klientów. 10 grudnia w Lidlu będzie dostępne urządzenie wielofunkcyjne, które zastępuje dziewięć innych urządzeń, jak czytamy w ofercie. Do urządzenia dołączonych jest 8 dodatkowych elementów wyposażenia i książka kucharska. Urządzenie marki SilverCrest kosztuje 888 zł. Sieć spodziewa się, że to będzie hit sprzedażowy.

ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ LIDLA >>

    Więcej o:

Skomentuj:

Świąteczna oferta w Lidlu na sprzęty kuchenne. Blendery, AGD, naczynia w przystępnych cenach