Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa marka z wyposażeniem wnętrz w Biedronce. Smukee to skandynawski styl i biedronkowe ceny

red.

Smukee to nowa marka oferujące elementy wyposażenia wnętrz dostępna wyłącznie w sklepach sieci Biedronka. Jej znaki rozpoznawcze to skandynawskie wzornictwo w atrakcyjnych cenach.

Nowa marka z wyposażeniem wnętrz w Biedronce. Smukee to skandynawski styl i biedronkowe ceny.
Nowa marka z wyposażeniem wnętrz w Biedronce. Smukee to skandynawski styl i biedronkowe ceny.
fot. www.smukee.pl

W ofercie nowej marki Smukee znajdziemy artykuły do dekoracji wnętrz, akcesoria do łazienek, kuchni, sypialni i pokoju dziennego, elementy oświetlenia oraz meble.

Nazwa marki nawiązuje do duńskiego słowa „smukke” czyli „pięknie”.

Właśnie w pięknych i przytulnych domowych zaciszach Duńczycy znajdują swoje szczęście. Stan relaksu i odpoczynku to filozofia życia, którą określają zyskującym ostatnio coraz większą popularność w świecie słowem „hygge”. Dzięki produktom Smukee Biedronka pragnie, aby również jej klienci mogli tak samo przytulnie poczuć się w swoich mieszkaniach

- czytamy w komunikacie prasowym sieci sklepów Biedronka.

Nowe kolekcje z wyposażeniem wnętrz marki Smukee będą dostępne w wybranych sklepach sieci Biedronka w każdy poniedziałek aż do wyczerpania zapasów. Pierwsza kolekcja pojawi się w sklepach 23 stycznia br. Znajdziemy w niej przede wszystkim sprzęty kuchenne, m.in.: patelnie, garnki, noże, naczynia do sushi, woki oraz obrusy, maty i chodniki antypoślizgowe. Tydzień później, 30 stycznia, w sklepach pojawi się nowa kolekcja z produktami do pokoi dziecięcych: m.in. pościel, koce i dywany.

Nowa marka ma swoją własną stronę internetową www.smukee.pl, na której obok informacji o produktach, można znaleźć inspiracje i porady wnętrzarskie.

ZOBACZ PRODUKTY MARKI SNUKEE DLA BIEDRONKI >>

 

Skomentuj:

Nowa marka z wyposażeniem wnętrz w Biedronce. Smukee to skandynawski styl i biedronkowe ceny