Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dłużej świeże produkty dzięki lodówce marki Haier

sponsorowany

Rozwiązania ułatwiające nam codzienne obowiązki stały się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości. Rozwój technologii, które są częścią wielu urządzeń w naszych gospodarstwach domowych, postępuje w zawrotnym tempie. A wszystko to dla naszego komfortu i bezpieczeństwa. Do tych innowacyjnych produktów można z pewnością zaliczyć chłodziarko-zamrażarkę HTW7720DNGB marki Haier, która odpowiada na potrzeby nowoczesnych konsumentów: dłużej utrzymuje świeżość produktów, zapewnia wygodne użytkowanie na lata i wyróżnia się elegancją oraz ponadczasowym designem.

Chłodziarko-zamrażarka Haier z serii 3D HTW7720DNGB.
Chłodziarko-zamrażarka Haier z serii 3D HTW7720DNGB.
Haier

Chłodziarko-zamrażarka HTW7720DNGB firmy Haier, będącej od 15 lat liderem w sprzedaży urządzeń AGD na świecie, to esencja doskonałego połączenia funkcjonalności, innowacyjności i stylu. Zastosowane w niej zaawansowane technologie sprawiają, że przechowywana żywność jest dłużej przydatna do spożycia, a użytkownicy mogą cieszyć się komfortem i elastycznością w organizacji przestrzeni oraz większą dbałością o środowisko naturalne. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Idealne warunki do przechowywania żywności

Jedną z podstawowych kwestii w każdej kuchni jest zapewnienie przechowywanym produktom takich warunków, aby jak najdłużej były świeże i smaczne, zachowując przy tym swoje wartości odżywcze. Należy także pamiętać, że różne rodzaje produktów wymagają odmiennych warunków chłodzenia. Tutaj z pomocą przychodzi chłodziarko-zamrażarka Haier HTW7720DNGB, oferująca funkcjonalności, które doskonale zaspokoją nasze potrzeby w tym zakresie.

Szuflady pozwalające dopasować warunki do przechowywanej żywności

  • Szuflada My Zone Plus, wyposażona w technologie Fresher Techs®, pozwala dostosować ustawienia na potrzeby przechowywania warzyw i owoców, mięsa i serów, owoców morza oraz artykułów do szybkiego schłodzenia. W zależności od potrzeb możemy zmieniać w niej temperaturę w zakresie od -1°C do +3°C.
  • Szuflada Humidity Zone utrzymuje 90% wilgotności, co stwarza idealne warunki dla owoców i warzyw — dwukrotnie dłużej* zachowują one świeżość i soczystość. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (Humidity Control System) — membranie z włókien roślinnych, która zapobiega kondensacji wody wewnątrz szuflady. Odpowiednia cyrkulacja chłodnego powietrza w strefie sprawia, że przechowywane artykuły spożywcze dłużej zachowują wartości odżywcze.

Wnętrze lodówki pozbawione szronu 

W tym modelu chłodziarko-zamrażarki zastosowano również system Total No Frost. Jakie korzyści daje to rozwiązanie? Otóż, nie tylko zapobiega powstawaniu szronu, ale i mieszaniu się zapachów, które wydzielają przechowywane produkty żywnościowe.

Chłodziarko-zamrażarka Haier z serii 3D HTW7720DNGB.
Chłodziarko-zamrażarka Haier z serii 3D HTW7720DNGB.
Haier

Inteligentne zarządzanie przestrzenią w lodówce

Innowacyjna, 3-drzwiowa konstrukcja lodówki Haier HTW7720DNGB z oddzielnymi szufladami zamrażarki podnosi wygodę codziennego użytkowania urządzenia. W zależności od potrzeby możemy otworzyć część chłodzącą lub jedną z dwóch pojemnych szuflad zamrażarki — i szybciej wyjąć to, czego szukamy. 

Jednym ze sposobów przedłużenia świeżości pożywienia jest jego zamrożenie. Idealnie sprawdzają się tu szuflady Easy Access, które umożliwiają szybki i łatwy dostęp do przechowywanych w nich produktów. Teraz możemy przeglądać zawartość zamrażarki wygodniej niż ma to miejsce w przypadku urządzeń z klasycznymi drzwiami na zawiasach. Dodatkowo ergonomiczna konstrukcja szuflad zapobiega wydostawaniu się zimnego powietrza przy ich otwieraniu, jednocześnie redukując straty energii o nawet 60 proc.**

Doskonała widoczność dzięki oświetleniu LED

Za sprawą systemu Haier Daylight LED (oświetlenie w tylnej ścianie) każdy zakamarek lodówki Haier jest doskonale doświetlony, a tym samym wszystkie przechowywane artykuły spożywcze dobrze widoczne — bez względu na stopień zapełnienia przestrzeni. Dzięki temu szybko i bez problemu znajdziemy nawet najmniejszy produkt. Warto podkreślić, że natężenie oświetlenia rośnie stopniowo po otwarciu drzwi, co jeszcze bardziej podnosi wygodę użytkowania lodówki. Miękkie, miłe dla oczu światło czyni uzupełnianie i porządkowanie przestrzeni chłodzącej bardziej przyjemnym.

Wysoka jakość i estetyczny design

Jednym z elementów, które przyciągają uwagę już na pierwszy rzut oka w chłodziarce-zamrażarce Haier HTW7720DNGB, jest jej design. Producent postawił tutaj na prostotę, ale jednocześnie nie zrezygnował z elegancji. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat użytkowania. Modny czarny kolor czyni z tego modelu prawdziwą ozdobę każdej aranżacji, bez względu na styl wnętrza — idealnie sprawdzi się w kuchni minimalistycznej, jak i industrialnej, skandynawskiej czy nawet glamour.

Niższe rachunki i troska o ekologię

Planując zakup chłodziarko-zamrażarki, warto zdecydować się na urządzenie, które nie tylko zapewni dłuższą świeżość przechowywanej żywności, ale również będzie energooszczędne. W modelu Haier HTW7720DNGB zastosowano specjalne technologie oraz innowacyjną konstrukcję szuflad zamrażalnika, dzięki czemu zużycie energii spada aż o 30 proc. w porównaniu do klasycznych lodówek dwudrzwiowych (potwierdzeniem jest certyfikat VDE N° ID.40048641).

Warte podkreślenia jest też to, że urządzenie to pracuje ciszej i wydajniej, a to za sprawą sprężarki marki Haier, która istotnie zredukowała drgania występujące podczas pracy lodówki. Gwarancją wysokiej jakości zastosowanych rozwiązań jest też 25-letnia gwarancja na kompresor. 

Chłodziarko-zamrażarka Haier z serii 3D HTW7720DNGB.
Chłodziarko-zamrażarka Haier z serii 3D HTW7720DNGB.
Haier

Lodówki marki Haier to nie tylko chłodzące urządzenia kuchenne, ale prawdziwe centra innowacji, które redefiniują sposób, w jaki myślimy o przechowywaniu i konsumowaniu produktów spożywczych. Dzięki zaawansowanej technologii, inteligentnym funkcjonalnościom i atrakcyjnemu designowi, Haier nieustannie podnosi poprzeczkę, dostarczając konsumentom rozwiązania spełniające każde oczekiwania. W rezultacie, lodówki marki Haier stają się nieodłącznym elementem nowoczesnej kuchni, zapewniając wydłużoną świeżość produktów i wysoki komfort użytkowania. 

Warto dodać, że kupując teraz lodówkę Haier można wygrać nawet 10 000 zł. Szczegóły promocji: https://promocja-haier.pl/cashback-wygraj-10-tys-zl.

 

*zgodnie z certyfikatem VDE N°ID.40046454

**Badanie przeprowadzone w warunkach rzeczywistych w porównaniu do podobnej chłodziarko-zamrażarki Haier montowanej na dole.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dłużej świeże produkty dzięki lodówce marki Haier