Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

HomeKONCEPT 37 - nowoczesny dom z charakterem

Pracownia HomeKONCEPT

Piętrowy dom HomeKONCEPT 37 to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób ceniących komfortowe i przestronne wnętrza. To również doskonała propozycja dla koneserów nowoczesności. Zobacz jakie rozwiązania architektoniczne zastosowane w tym projekcie sprawiają, że budynek prezentuje się bardzo atrakcyjnie i może być doskonałym miejscem wypoczynku dla współczesnej rodziny.

HomeKONCEPT 37
HomeKONCEPT 37
Mat. Pracownia HomeKONCEPT

Atrakcyjny wygląd

Dom wyróżnia się z otoczenia bardzo wyrazistą bryłą i ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Nawiązuje do charakterystycznej, podmiejskiej architektury willowej, która była popularna na początku ubiegłego stulecia. Obecnie za sprawą takich projektów jak m.in. HomeKONCEPT 37 podmiejskie wille powoli wracają do łask inwestorów. Budynek ma powierzchnię użytkową 186,56 + garaż 41,70 m2 oraz bardzo kompaktową  bryłę. Wrażenie lekkości całej konstrukcji nadaje białe belkowanie okalające bryłę. Stanowi ono element wyróżniający kolekcję domów HomeKONCEPT. 

Elewacja budynku została zaprojektowana z kamienia elewacyjnego oraz grafitowego i białego tynku. Dzięki umiejętnej kompozycji  wszystkich materiałów powstała atrakcyjna, minimalistyczna kompozycja. Szklane balustrady zabezpieczające taras na piętrze oraz duże zestawy okienne dodatkowo podkreślają nowoczesny charakter domu.

HomeKONCEPT 37
HomeKONCEPT 37
Mat. Pracownia HomeKONCEPT

Dach o kącie nachylenia 30 stopni został umiejętnie wkomponowany w bryłę i częściowo ukryty za białym belkowaniem. Warto również wspomnieć, że wpasuje się on doskonale w wymagania większości planów miejscowych. Płaska dachówka w odcieniach szarości idealnie komponuje się ze stonowaną kolorystyką elewacji. Panoramiczne przeszklenia w części dziennej doskonale doświetlają wnętrza, jednocześnie otwierając salon na ogród.

HomeKONCEPT 37
HomeKONCEPT 37
Mat. Pracownia HomeKONCEPT

Ozdobna, biała rama okalająca wieniec górnej kondygnacji stanowi ciekawy element dekoracyjny domu. Skrywa ona połać dachową przed oczami przechodniów i budynek wygląda jakby miał płaski dach. Na uwagę zasługują również olbrzymie przeszklenia zastosowane w części dziennej domu. Biała belka wyraźnie oddziela kondygnacje od siebie i dodaje lekkości całej bryle.

HomeKONCEPT 37
HomeKONCEPT 37
Mat. Pracownia HomeKONCEPT

Wnętrza domu HomeKONCEPT 37 zostały rozplanowane bardzo funkcjonalnie. Na pierwszym miejscu zwraca uwagę bardzo przestronna strefa dzienna, która jest idealnym miejscem wypoczynku wszystkich domowników. W ponad 45 metrowej przestrzeni zaprojektowano salon i jadalnię, które sąsiadują z przestronną kuchnią. Praktyczny półwysep odgradzający kuchnię od jadalni z zamontowanym stanowiskiem do gotowania posiłków, pełni również funkcję blatu śniadaniowego. Obok kuchni zaprojektowano niewielką spiżarnię, która z pewnością przyda się do przechowywania produktów spożywczych i drobnego sprzętu AGD. Na parterze nie mogło zabraknąć dodatkowego pokoju sąsiadującego z niewielką łazienką, w którym można urządzić pokój gościnny lub gabinet. W części technicznej budynku zaprojektowano kotłownię oraz pomieszczenie gospodarcze, natomiast obok wiatrołapu znalazła swoje miejsce wydzielona garderoba. Całość uzupełnia garaż 2-stanowiskowy, z którego przez wiatrołap możemy wejść do wnętrza.

HomeKONCEPT 37
HomeKONCEPT 37
Mat. Pracownia HomeKONCEPT

Do pomieszczeń na piętrze budynku prowadzą schody jednobiegowe usytuowane w salonie. Dzięki takiej lokalizacji nie trzeba przeznaczać cennej przestrzeni na klatkę schodową, a same schody mogą stać się atrakcyjnym elementem dekoracyjnym strefy dziennej. Wszystkie pomieszczenia na piętrze są pozbawione skosów, dzięki czemu można je bardzo łatwo urządzić, bez konieczności dostosowywania elementów wyposażenia do wysokości ścianki kolankowej. W części wypoczynkowej na piętrze zaprojektowano sypialnię małżeńską z prywatną garderobą oraz dwa pokoje dziecięce z dużą, rodzinną łazienką. Do dyspozycji mieszkańców jest również zamykana garderoba oraz pralnia. Ciekawym rozwiązaniem jest również obszerny taras wypoczynkowy dostępny dla wszystkich domowników.

HomeKONCEPT 37
HomeKONCEPT 37
Mat. Pracownia HomeKONCEPT

Salon to centralne pomieszczenie w każdym domu. Urządzony w spokojnych, stonowanych barwach będzie doskonałym miejscem wypoczynku dla każdego domownika.

HomeKONCEPT 37
HomeKONCEPT 37
Mat. Pracownia HomeKONCEPT

Salon został podzielony na strefy funkcjonalne. Najważniejszą z nich jest część wypoczynkowa z wygodną sofą i kinem domowym, która w czasie zimowych wieczorów będzie dodatkowo rozświetlona blaskiem płonącego kominka.

HomeKONCEPT 37
HomeKONCEPT 37
Mat. Pracownia HomeKONCEPT

Przestronna i dobrze doświetlona kuchnia to marzenie każdej pani domu. Doskonale zaaranżowana, z przemyślanymi strefami funkcjonalnymi z pewnością pomoże w szybkim i komfortowym przygotowywaniu posiłków.

HomeKONCEPT 37
HomeKONCEPT 37
Mat. Pracownia HomeKONCEPT

Sypialnia małżeńska w domu HomeKONCEPT 37 została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić komfortowy odpoczynek po intensywnym dniu. Stonowana kolorystyka elementów wyposażenia oraz optymalnie dobrane oświetlenie sprzyjają wyciszeniu i relaksowi.

Projekt domu HomeKONCEPT 37 to doskonała propozycja dla miłośników innowacyjnej architektury, nowoczesnej stylistyki oraz wygodnych wnętrz.

Zobacz projekt>>

Skomentuj:

HomeKONCEPT 37 - nowoczesny dom z charakterem