Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak kupić Thermomix®? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

mat. prasowe

Planujesz zakup urządzenia Thermomix®, ale nie wiesz, jak tego dokonać? Nie znajdziesz go w sklepie ze sprzętem AGD - jedyną oficjalną ścieżką zakupu oryginalnego i objętego gwarancją urządzenia jest bezpośredni kontakt z Przedstawicielem Handlowym Thermomix®. Masz pytania dotyczące prezentacji? Odpowiadamy na najczęściej zadawane.

Prezentacja Thermomix®
Prezentacja Thermomix®
Vorwerk

Zakup urządzenia Thermomix®

Thermomix® jest dostępny wyłącznie za pośrednictwem Przedstawicieli Handlowych. Model sprzedaży tego urządzenia jest transparentny, a klienci mogą nawiązać kontakt z Przedstawicielami za pomocą oficjalnej strony internetowej marki. Vorwerk Polska, będąc od wielu lat członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, kładzie duży nacisk na stosowanie najlepszych praktyk w swoim modelu sprzedaży.

Prezentacja urządzenia Thermomix®

Thermomix® to urządzenie wielofunkcyjne, które oferuje różne tryby i opcje. Jego obsługa jest intuicyjna, jednak z uwagi na bogactwo możliwości, odkrycie wszystkich funkcji wymaga czasu. Dlatego, aby w pełni wykorzystać potencjał Thermomixa®, warto wziąć udział w prezentacji prowadzonej przez przedstawiciela marki, który posiada wiedzę na temat modelu TM6 i jego użytkowania. Podczas prezentacji można nie tylko spróbować przygotowanych potraw, ale także zapoznać się z platformą przepisów Cookidoo®. To także doskonała okazja, by zobaczyć, jak Thermomix® pasuje do wystroju twojej kuchni i w którym miejscu jego używanie będzie najbardziej komfortowe.

Jak skontaktować się z Przedstawicielem Handlowym Thermomix®?

Łącznikiem pomiędzy Klientami a Przedstawicielami Handlowymi Thermomix® jest strona internetowa marki. Efektywny okazuje się również system rekomendacji znajomych oraz media społecznościowe, które umożliwiają bezpośrednie skontaktowanie się z lokalnym przedstawicielem.

Czy Thermomix® można kupić przez Internet?

Jedynym oficjalnym sposobem dystrybucji urządzeń Thermomix® jest sprzedaż bezpośrednia. Firma nie ponosi odpowiedzialności za urządzenia zakupione przez Internet od osób trzecich.

Jak przygotować się do prezentacji urządzenia Thermomix®?

W trakcie prezentacji Przedstawiciel Handlowy będzie potrzebował jedynie niewielkiej przestrzeni na kuchennym blacie oraz dostępu do prądu, a także podstawowych przyborów kuchennych, takich jak nóż, sztućce i naczynia. Organizacja prezentacji nie wiąże się z żadnymi kosztami dla gospodarza.

Prezentacja Thermomix®
Prezentacja Thermomix®
Vorwerk

Ile kosztuje Thermomix®?

Thermomix® kosztuje 6455 zł, ale do końca maja 2024 roku można skorzystać z promocji ratalnej, umożliwiającej rozłożenie płatności na 10, 20 lub nawet 36 rat. Warto zauważyć, że platforma z przepisami Cookidoo® jest dodatkowo płatna, a roczny abonament kosztuje 199 zł. Zakup abonamentu nie jest jednak konieczny do korzystania z urządzenia.

Czy można zaprosić znajomych na prezentację Thermomix®?

Organizacja prezentacji Thermomix® to doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli jesteś już posiadaczem Thermomixa i zaprosisz przedstawiciela handlowego do swojego domu na takie spotkanie, otrzymasz prezent do wyboru z dostępnego katalogu. Do końca maja możesz skorzystać z dodatkowej promocji – jeśli któryś z zaproszonych przez gości zdecyduje się na zakup urządzenia, dostaniesz w prezencie nakładkę krojącą Thermomix® lub osłonę noża miksującego 2.0.

Czy muszę kupić urządzenie Thermomix® po prezentacji?

Nie ma żadnego obowiązku. Celem prezentacji jest przedstawienie urządzenia i jego funkcji. Decyzja o zakupie należy do klienta.

Czas trwania prezentacji urządzenia Thermomix®

Nie ma ustalonego czasu trwania prezentacji. Wszystko zależy od liczby uczestników spotkania i liczby dań zaplanowanych do przygotowania. Zazwyczaj prezentacja trwa od 2 do 3 godzin.

Czy trzeba kupić składniki do potraw na prezentację Thermomix®?

Podczas prezentacji Thermomix® to Przedstawiciel Handlowy odpowiada za nabywanie składników potrzebnych do przygotowania potraw. Klient nie ponosi tych kosztów. Jednakże, może się zdarzyć, że Przedstawiciel poprosi o zakup pewnych produktów, takich jak na przykład mrożone truskawki potrzebne do przygotowania deseru, aby uniknąć ich rozmrożenia podczas transportu.

Prezentacja Thermomix®
Prezentacja Thermomix®
Vorwerk
    Więcej o:

Skomentuj:

Jak kupić Thermomix®? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania