Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kabiny typu walk-in szturmem zdobywają rynek

redakcyjny

Tradycyjna kabina prysznicowa to trudny wybór. Zwykle jest za duża, za toporna, dominująca nad wnętrzem. A gdyby tak stworzyć prysznic z prostych eleganckich tafli szkła, które idealnie wtapiają się w otoczenie?

Kabiny typu walk-in szturmem zdobywają rynek
Kabiny typu walk-in szturmem zdobywają rynek
archiwum

Kabiny typu walk-in szturmem zdobywają rynek. Choć określenie kabina może być nieco mylące. Składa się ona bowiem z trzech, dwóch, a czasem tylko jednej tafli szkła, a jej cechą najważniejszą jest to, że nie ma drzwi – wchodzimy więc do niej niejako z biegu, bez przesuwania czy uchylania jakiegokolwiek z elementów. Ścianki służą tylko do tego, by nie rozchlapywać wody.

Jednym słowem, kabina prysznicowa typu walk-in to prostota w każdym calu. Prawie niewidoczna, subtelna i lekka sprawia, że wnętrze nabiera charakteru nowoczesnego pokoju kąpielowego, ale też staje się niezwykle eleganckie w swej wyrafinowanej dyskrecji. To z pewnością dobre rozwiązanie zarówno dla miłośników dobrego designu, jak i dla osób starszych i z niepełnosprawnością, którym mocowanie się z drzwiami może sprawiać realne problemy.

Ścianki kabiny prysznicowej typu walk-in można zamontować bezpośrednio na posadzce (konstrukcja jest wtedy jeszcze prostsza, a wnętrze nabiera jeszcze większej przejrzystości) lub na płaskim brodziku (co wcale nie odbiera łazience nowoczesnego sznytu).

Kabiny prysznicowe typu walk-in ma od lat w swojej ofercie marka New Trendy (kolekcja New Modus). Możemy je zamówić na wymiar, dostosowując do indywidualnych potrzeb.

Dostępne są również w kolorze matowej czerni. Szkło kabin pokryte jest nowoczesną powłoką, która chroni je przed zabrudzeniem i ułatwia czyszczenie. Mikrocząsteczkowa warstwa ochronna wypełnia mikroskopijne nierówności na powierzchni szkła sprawiając, że staje się ono idealnie gładkie. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni kabiny i nie pozostawiają śladów kamienia.

Skomentuj:

Kabiny typu walk-in szturmem zdobywają rynek