Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

„Magda i Piotr pod własnym dachem” – poradnik CREATON dla inwestorów

MP

Decyzja o budowie własnego domu często jest jedną z najważniejszych w życiu. Wymaga od osób planujących jego budowę poświęcenia czasu, energii i niejednokrotnie zdobycia niezbędnej wiedzy. Jednym z najtrudniejszych do wykonania i jednocześnie kluczowym elementem całej architektury jest dach. Jego kształt, kąt nachylenia i rodzaj pokrycia mają wpływ nie tylko na estetykę budynku, jego funkcjonalność, ale również i na komfort mieszkańców.

„Magda i Piotr pod własnym dachem”
„Magda i Piotr pod własnym dachem”
Fot. CREATON

Specjalnie dla przyszłych inwestorów CREATON przygotował cykl 5 filmów poradnikowych „Magda i Piotr pod własnym dachem”. Ma on na celu ułatwienie procesu wyboru, zakupu i montażu produktów dachowych, które będą najlepiej dopasowane do potrzeb przyszłych inwestorów. Historia Magdy i Piotra jest inspiracją do podejmowania różnych, trafnych decyzji związanych z dachem, podpowiedzią jak uniknąć popełnienia ewentualnych błędów, które mogą być kosztowne i negatywnie oddziaływać na dalszą eksploatację całego budynku.

Na profilu CREATON Polska w serwisie YouTube Magda i Piotr przedstawiają różne zagadnienia związane z dachem – od spotkania z architektem i wyboru projektu, przez wybór ekipy dekarskiej i zakup produktów, aż do prezentacji gotowego domu. Rozmowy z ekspertami, dzielenie się swoimi przemyśleniami, udzielanie rad na podstawie własnych doświadczeń – wybory dokonywane przez bohaterów to cenne wskazówki dla wszystkich osób, które planują budowę domu z dachówką ceramiczną.

Więcej informacji na www.podwlasnymdachem.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

„Magda i Piotr pod własnym dachem” – poradnik CREATON dla inwestorów