Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

New Fusion by Westwing Collection - zabawna, odważna, świeża kolekcja

mat. prasowe

Oryginalne produkty w stylu funky, pastelowe barwy i motywy pop-art – tak w skrócie można określić linię New Fusion by Westwing Collection, która jest nową propozycją marki na nadchodzący sezon wiosenny. Już dostępna na Westwing.pl!

New Fusion by Westwing Collection - zabawna, odważna, świeża kolekcja
New Fusion by Westwing Collection - zabawna, odważna, świeża kolekcja
westwing.pl

Z okazji nadchodzącej wiosny projektanci Westwing Collection zapraszają do wnętrz kolory i fantazyjne kształty. Inspiracją do powstania nowej kolekcji była chęć połączenia i unowocześnienia stylistyki mid-century i vintage poprzez dodanie nowoczesnych akcentów projektowych, takich jak organiczne kształty i kontrastujące materiały, wykończenia lub kolory.

W efekcie powstały artystyczne elementy wyposażenia, pełne kolorów i pozytywnej energii. Delikatne pastele, baby blues, kremową biel, przydymioną szałwię, trawertyn i stare drewno tworzą marzycielską, ale bardzo świeżą kombinację.

New Fusion by Westwing Collection łączy w sobie wpływy z różnych okresów, będąc jednocześnie bardzo współczesną, a momentami niemal futurystyczną. Koncentruje się ona na tekstyliach w zachwycających pastelach, z doskonałej jakości teksturami i pięknymi nadrukami, które dają poczucie pierwszego powiewu wiosny.

Alexandra Tobler, dyrektor kreatywna Westwing Collection.

W nowej kolekcji nie mogło zabraknąć motywu łańcucha, który obecnie jest jednym z najsilniejszych trendów, zarówno modowych, jak również wnętrzarskich. W ostatnich miesiącach mogliśmy zaobserwować rosnącą popularność dekoracji w kształcie ogniw łańcucha wykonanych z drewna, kamienia naturalnego lub metalu. Projektanci Westwing Collection poszli o krok dalej, tworząc poduszkę dekoracyjną Chain z tkaniny teddy, która jest przekorną odpowiedzią na ten trend: taki element może w mgnieniu oka stać się najmilszą dekoracją twojej sofy lub łóżka!

Mocnym punktem kolekcji są też dodatki: pudełka z neonowego akrylu, tace o falistych brzegach wykonane z opalizujących materiałów, czy lustra o unikalnych kształtach – to nowoczesne, wręcz futurystyczne elementy, które wniosą do wnętrza klimat galerii sztuki. 

    Więcej o:

Skomentuj:

New Fusion by Westwing Collection - zabawna, odważna, świeża kolekcja