Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa kolekcja Kave Home na jesień/zimę 2021

mat. prasowe

Kave Home to nowość na polskim rynku. Ta hiszpańska marka, popularna w innych krajach - nie tylko europejskich, proponuje nową kolekcję, dedykowaną nadchodzącemu sezonowi jesienno-zimowemu. W ofercie znajdziemy produkty wysokiej jakości, modne wzornictwo oraz kolory inspirowane naturą.

Nowa kolekcja Kave Home
Nowa kolekcja Kave Home
mat. prasowe

Siedziba Kave Home mieści się w Barcelonie, a marka - i jej produkty - są znane już w pond osiemdziesięciu krajach, na pięciu kontynentach. Sprzedaż jest prowadzona za pośrednictwem internetu, sklepów stacjonarnych oraz punktów Shop in Shop. Teraz również w Polsce możemy kupować design sygnowany Kave Home - poprzez polskojęzyczny sklep online. Producent przykłada dużą wagę do zrównoważonego rozwoju, dlatego stawia na ekoprodukcję, opartą na wykorzystaniu materiałów pochodzących z recyklingu, które nadają się do powtórnego wykorzystania i przetworzenia. Plan zakłada zmniejszenie do zera emisji dwutlenku węgla do roku 2030.

Hiszpańska marka wchodzi na nasz rynek z propozycją nowej, jesienno-zimowej kolekcji, podzielonej n a 3 kapsułowe podkolekcje:

  • On Trend - to przede wszystkim tekstylia w pastelowych kolorach oraz biało-czarne dodatki i akcesoria,
  • The Comfy House - tutaj producent oferuje piękne, solidne meble z litego drewna, obicia z owczej skóry oraz dekoracje wykonane z włókien naturalnych,
  • Retro Vintage - odnowione wzory z lat 50. oraz wykończenia z grubego sztruksu.

Każda zawiera ponadczasowe wzory w postaci mebli i mniejszych elementów wyposażenia wnętrz, które można dowolnie ze sobą łączyć, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl we wnętrzach. W ofercie znajdziemy duży wybór mebli do przechowywania, sof, krzeseł, dekoracji oraz mebli ogrodowych, które można kupić z myślą o następnym, ciepłym sezonie już teraz.

Więcej na: kavehome.com/pl/pl/

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowa kolekcja Kave Home na jesień/zimę 2021