Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet™ AI

mat. prasowe

Samsung zmienia postrzeganie odkurzaczy pionowych i wnosi sprzątanie na nowy poziom. Oto najnowszy i najmocniejszy odkurzacz pionowy marki – Bespoke Jet™ AI o mocy ssącej do 280 W

Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet™ AI
Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet™ AI
Samsung

Przez wiele lat odkurzacze pionowe były postrzegane jako uzupełniające urządzenia, które nie zdołają zastąpić tradycyjnych odkurzaczy w naszych domach. Jednak dzięki nowej linii odkurzaczy pionowych marki Samsung sytuacja ulega zmianie, a marka kreuje nowe trendy i zmienia sposób, w jaki konsumenci postrzegają bezprzewodowe odkurzacze. Najnowszy model Bespoke Jet™ AI to inteligentny i najmocniejszy odkurzacz w ofercie Samsung, który sprawia, że sprzątanie staje się intuicyjne, efektywne, higieniczne i ponadto wyposażone w funkcje smart. Jakie korzyści przynosi to w praktyce?

Inteligentne odkurzanie

Odkurzacz Bespoke Jet™ AI wyróżnia się na tle poprzedników z linii Bespoke Jet kilkoma ważnymi aspektami. Ten inteligentny odkurzacz pionowy wyposażono w silnik HexaJet™ o mocy do 730 W[1], który generuje moc ssącą do 280 W[2]. Czyni to ten odkurzacz bezprzewodowy najmocniejszym ze wszystkich modeli odkurzaczy Samsung. W zestawie znajdują się dwa akumulatory, których łączny czas pracy wynosi do 160 minut, co przekłada się na niemal 3 godziny ciągłego odkurzania.

W trybie odkurzania AI urządzenie rozpoznaje rodzaj powierzchni i dostosowuje do niej moc ssącą, co pozwala na dłuższe odkurzanie na jednym ładowaniu, a my tym samym nie musimy przełączać się pomiędzy trybami zmieniając powierzchnię np. z dywanu na kafelki.

Z kolei połączenie odkurzacza z aplikacją SmartThings[3] umożliwia autodiagnostykę i bieżące monitorowanie zużycia energii. Pozwala też spersonalizować ustawienia i monitorować historię odkurzania.

Warto też zwrócić uwagę na zestaw specjalistycznych końcówek, dzięki którym dotrzemy do każdego zakamarka podczas sprzątania. Elektroszczotka Active Dual LED AI zapewnia skuteczne odkurzanie różnych rodzajów powierzchni, a wbudowane oświetlenie LED pomaga dostrzec kurz nawet w najciemniejszym miejscu np. za szafą czy sofą. Wlektroszczotka Slim LED AI posiada z kolei zwrotną konstrukcję i pozwala dokładnie posprzątać nawet najdrobniejszy kurz w wąskich przestrzeniach.

Na uwagę zasługuje też końcówka Pet Tool, która skutecznie usunie sierść z tapicerki meblowej. To świetna wiadomość dla wszystkich właścicieli zwierzaków domowych, którzy chcą się cieszyć czystym domem.

Udoskonalona stacja czyszcząca All-in-One™

Kolejnym wyróżnikiem jest stacja All-in-One. Dzięki niej odkurzanie jest wygodniejsze i bardziej higieniczne. A wszystko za sprawą technologii Air Pulse do automatycznego opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia. Natomiast w Bespoke Jet™ AI stację udoskonalono o technologię Air Spin Edge – mechanizm, który obraca się z prędkością do 1000 obr./min., ułatwiając usuwanie nawet zaplątanych włosów[4]. Ponadto stacja jest wyposażona w wielowarstwowy filtr zatrzymujący do 99,999 proc. cząstek kurzu[5].

Stacja i obudowa odkurzaczy Bespoke wyróżniają się wyjątkowym designem, który sprawia, że urządzenie staje się częścią wystroju wnętrza – bez względu na to, w jakim stylu urządziliśmy dom lub mieszkanie.

Udoskonalona linia odkurzaczy Jet

Ale Bespoke Jet AI to nie jedyna nowość, którą Samsung wprowadza do swojego portfolio. Wszystkie odkurzacze z linii Jet zostały udoskonalone o kilka istotnych elementów. Przede wszystkim ulepszono końcówkę Pet Tool+, dzięki czemu właściciele zwierzaków mogą skuteczniej pozbyć się włosów z podłogi i mebli. Zapobiega ona również plątaniu się włosów.

W wyposażeniu wybranych modeli znajdziemy też końcówkę Slim z wbudowanym oświetleniem LED[6]. Udoskonalono również design. Teraz klienci dla nowo sprzedawanych odkurzaczy mogą wybrać także odkurzacz w grafitowym wykończeniu i obudowę filtra w kolorach Bespoke. A co najważniejsze – wszystkie odkurzacze mają większą moc ssąca do 210 W[7].

Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet™ AI
Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet™ AI
Samsung
[1] Na podstawie testów przeprowadzonych przez Korea Testing Laboratory, w zgodzie z normą IEC62885-4: 2020. Mierzone na wlocie standardowej szczotki, kiedy pojemnik na kurz pozostaje pusty, z użyciem trybu Jet i w pełni naładowanej baterii o dużej pojemności. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego użytkowania.
[2] Na podstawie badań przeprowadzonych przez Korea Testing Laboratory, zgodnie z normą IEC62885-4: 2020. Pomiar dokonany przy użyciu standardowej końcówki, pustym pojemniku na kurz, trybie Jet i w pełni naładowanej baterii o dużej pojemności.
[3] Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account.
[4] Na podstawie testów wewnętrznych. Współczynnik usuwania włosów jest mierzony poprzez porównanie wagi pojemnika na kurz przed i po wsysaniu włosów, do momentu osiągnięcia linii Max i opróżnieniu z wykorzystaniem stacji czyszczącej. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania
[5] Na podstawie testów wewnętrznych , w zgodzie z normą IEC 62885-2, CL.5.11. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania.
[6] Dotyczy wybranych modeli z serii Jet 95 i 85. Więcej informacji na samsung.pl.
[7] Na podstawie wewnętrznych testów,  zgodnie z normą IEC62885-2 CL.5.8. Pomiar dokonany przy użyciu standardowej końcówki, pustym pojemniku na kurz, trybie Jet i w pełni naładowanej baterii o dużej pojemności. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania
Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet™ AI
Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet™ AI
Samsung
    Więcej o:

Skomentuj:

Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet™ AI