Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Odpływ prysznicowy Advantix Cleviva w nowych atrakcyjnych, modnych kolorach

MP

Firma Viega rozszerzyła ofertę odpływów prysznicowych Advantix Cleviva o cztery nowe warianty kolorystyczne, zgodne z aktualnymi trendami wnętrzarskimi czyli szczotkowaną stalą nierdzewną w wersji czarnej, złotej, szampańskiej oraz złotej miedźi.

Opływ liniowy Advantix Cleviva
Opływ liniowy Advantix Cleviva
Fot. Viega

Ten innowacyjny produkt jest teraz dostępny w wersjach:

  • czarny szczotkowany,
  • złoty szczotkowany,
  • szampański szczotkowany
  • i złota miedź szczotkowana.

Pozwala to idealnie dopasować odcień odpływu do innych elementów wyposażenia łazienki. Co więcej, w ramach jednego odpływu możemy łączyć różne kolory profilu i wyjmowanego rusztu.

Odpływ prysznicowy Advantix Cleviva
Odpływ prysznicowy Advantix Cleviva
Fot. Viega

Odpływ prysznicowy liniowy i punktowy

Advantix Cleviva to innowacyjne rozwiązanie, łączące zalety odpływu liniowego i punktowego. Z jednej strony zyskujemy pełną swobodę projektowania przy montażu w dużych strefach prysznica, wyłożonych płytkami. Takie odwodnienie można umieścić praktycznie w każdym miejscu - na środku, z boku lub przy samej ścianie. Jednocześnie produkt oferuje wszystkie zalety montażowe, typowe dla tradycyjnego odpływu punktowego. Woda odprowadzana jest tutaj wąskim profilem ze stali szlachetnej o prawie niezauważalnym spadku do centralnego odpływu punktowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu, proces montażu i uszczelnienia jest łatwiejszy i bezpieczniejszy niż w przypadku zwykłego odpływu liniowego.

Wprowadzając cztery nowe oryginalne kolory, firma Viega poszerza możliwości aranżacyjne modelu Advantix Cleviva. Wysokiej jakości profile ze stali szlachetnej z powłoką PVD stanowią kontynuację trendów łazienkowych, które już od dawna są widoczne w przypadku armatury, przycisków uruchamiających do WC, głowic prysznicowych, a także wanien i umywalek.

Odpływ prysznicowy Viega

Odpływ prysznicowy Advantix Cleviva jest montowany na warstwie jastrychu i dostępny w długościach: 800, 1000 lub 1200 mm. Profile można skrócić maksymalnie do 300 mm, w zależności od potrzeb klienta. Istnieje również opcja łączenia ze sobą kilku odpływów, aby uzyskać efektowne długie odwodnienie lub stworzyć narożnik lub kształt litery U. Wystarczy jedynie zainstalować odpowiednią ilość odpływów punktowych, odprowadzających wodę.

Odpływ prysznicowy podłogowy

Oferta obejmuje dwie wersje odpływu: standardową o wysokości montażowej od 95 do 155 mm oraz model do łazienek remontowanych o wysokości od 70 mm, idealny przy małej ilości miejsca w podłodze.

Dostępne jest także rozwiązanie specjalne o wysokości zabudowy 25 mm, które odprowadza wodę pionowo. Wydajność odpływu  wynosi od 0,4 l/s w przypadku wersji o najniższej wysokości, do 0,75 l/s w wersji standardowej.

Odpływ prysznicowy - czyszczenie

Przemyślana konstrukcja odpływu Advantix Cleviva widoczna jest również w sposobie czyszczenia, co stanowi ważny atut dla użytkownika końcowego. Po skorzystaniu z prysznica wystarczy przetrzeć profil odpływu, aby zapewnić higienę i estetyczny wygląd. Dodatkowo wkład można wyjąć za pomocą uchwytu, aby wyczyścić sitko w odpływie. Sam syfon jest zaprojektowany w taki sposób, że oczyszcza się samoczynnie dzięki dynamice wody.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: viega.pl/AdvantixCleviva

    Więcej o:

Skomentuj:

Odpływ prysznicowy Advantix Cleviva w nowych atrakcyjnych, modnych kolorach