Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Perfekcyjny ogród według Małgorzaty Rozenek

red.

"Perfekcyjny ogród " - nowa książka Małgorzaty Rozenek

Coraz cieplejsze dni i wieczory sprawiają, że z przyjemnością spędzamy czas na świeżym powietrzu. Ogród, działka balkon i taras to nasze własne zielone miejsca na ziemi. Jak sprawić by były wyjątkowe? W jakim stylu zaaranżować ogród? Jak łączyć kolory i zapachy? Jak zorganizować udane garden party? Odpowiedzi na te i inne pytania, można znaleźć w najnowszej książce Małgorzaty Rozenek „ Perfekcyjny Ogród” (wyd. Pascal).

Na ponad 270 stronach znaleźć można mnóstwo wypróbowanych metod i trików, dzięki którym ogród może stać się królestwem natury, niezwykłych form, kolorów i zapachów. Ogromnym atutem publikacji są przepiękne zdjęcia, od których naprawdę nie można oderwać oczu!

Książka została podzielona na 10 rozdziałów, w których Małgorzta Rozenek bardzo przystępnym językiem wyjaśnia czym różni się ogród francuski od angielskiego, radzi jak wybrać kwiaty na balkon czy urządzić ziołowy ogródek.

Gwarantujemy, że po lekturze książki Małgorzaty Rozenek „Perfekcyjny Ogród” zapragniecie coś zmienić w waszym ogrodzie, przesadzić roślinki lub zorganizować przyjęcie!

    Więcej o:

Skomentuj:

Perfekcyjny ogród według Małgorzaty Rozenek