Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

PORTA wprowadza do oferty klamki antybakteryjne

AS

PORTA rozszerzyła swoją ofertę klamek. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługuje klamka EUFORIA. Jej powierzchnia z aktywnymi jonami srebra skutecznie hamuje rozwój bakterii.

PORTA wprowadza do oferty klamki antybakteryjne
PORTA wprowadza do oferty klamki antybakteryjne
PORTA DRZWI

W ostatnim roku, bardziej niż kiedykolwiek przekonaliśmy się, że warto dbać o nasze zdrowie. Pandemia wywołana przez COVID-19 zmusiła nas do wprowadzenia zmian w naszym zachowaniu i do jeszcze większej dbałości o higienę. W codziennym życiu bardzo w tym pomocne będą odpowiednio dobrane przedmioty codziennego użytku.

PORTA zawsze jest blisko swoich klientów. Wraz z nowościami produktowymi, PORTA wprowadziła do oferty klamkę EUFORIA z antybakteryjną powłoką. Nowoczesna technologia, oparta o aktywne jony srebra, zwiększa bezpieczeństwo. Hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów na powierzchni klamki i w ten sposób ogranicza ich roznoszenie na dłoniach użytkowników. Rozwiązanie stosowane dotychczas głównie w miejscach publicznych, takich jak szpitale, będzie od teraz wspierać również klientów PORTA w ich domach.

.
.
PORTA DRZWI

Wysoka skuteczność bakteriobójczego działania jonów srebra polega na tym, że mocno ograniczają one namnażanie się bakterii w czasie pomiędzy kolejnymi czynnościami odkażania i mycia klamek. Rozwiązanie to jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia użytkowników i środowiska naturalnego. Dodatkowo odkażanie i czyszczenie klamki nie niszczy antybakteryjnej powłoki.

PORTA pamięta również o tym, że klamki do drzwi to nie tylko element funkcjonalny. To również ważny szczegół z punktu widzenia aranżacji wnętrza. Niewłaściwie dobrane akcesoria potrafią zaburzyć styl i estetykę  pomieszczenia. Wprowadzona do oferty antybakteryjna klamka EUFORIA, dostępna jest w najmodniejszym obecnie i najbardziej poszukiwanym czarnym kolorze. Idealnie komponuje się z pięknymi ponadczasowymi białymi kolekcjami drzwi Porta VECTOR Premium i Porta Verte HOME.

.
.
PORTA DRZWI

Innymi czarnymi nowościami w naszej ofercie są klamki RUMBA i CUBE wpisujące się w loftowy klimat wnętrz, czy klamka PRISMA, przypominająca kształtem diament i pasująca do wnętrz glamour. Nowymi złotymi propozycjami są LUNA i AZALIA z okrągłą rozetą – idealnie sprawdzą się we wnętrzach klasycznych i romantycznych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, PORTA przygotowała na rok 2021 promocję „Klamka za 1 grosz”. Nasze dwie nowości, dostępne w kolorze czarnym - EUFORIA Q i RUMBA - będą dostępne z wybranymi drzwiami w sklepach stacjonarnych w ramach promocji, która będzie trwać do końca tego roku.

    Więcej o:

Skomentuj:

PORTA wprowadza do oferty klamki antybakteryjne