Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pracownicy Blachy Pruszyński wyróżnieni nagrodą Builder Super Power 2021

MP

Pierwsza edycja wyróżnienia „Builder Super Power” wyłoniła aż 48 Laureatów. Są to przede wszystkim znakomici dyrektorzy i menedżerowie zarządzający różnymi działami, reprezentujący firmy dystrybucyjne, generalnego wykonawstwa, produkcyjne i architektoniczne.

Builder SuperPower 2021
Builder SuperPower 2021
Fot. Blachy Pruszyński

Nagroda to przede wszystkim wyraz uznania za kompetencję, talent oraz przedsiębiorczość. Wywodzi się z przekonania, że za sukcesem firmy stoi organizacja i strategia poszczególnych komórek przedsiębiorstwa, a więc przede wszystkim odpowiedzialni za ich realizację ludzie. 

Firma Blachy Pruszyński może się pochwalić wyjątkowymi pracownikami, którzy wspólnie tworzą doskonale prosperujące przedsiębiorstwo.

  • W kategorii Marketing nagrodę otrzymała dyrektor marketingu Małgorzata Lubczyńska - jest odpowiedzialna za planowanie, przygotowywanie strate­gii, organizację, a także zarządzanie projektami marketingowymi.
  • Drugim Laureatem jest dyrektor ds. sieci Tomasz Lewandowski – otrzymał wyróżnienie w kategorii Handel i Sprzedaż. Zajmuje się nadzorem właścicielskim nad spółka­mi z grupy w kraju oraz za granicą. Od czterech lat jest również prokurentem firmy.

Takie uznanie to tak naprawdę powód do dumy dla całego przedsiębiorstwa Blachy Pruszyński.

    Więcej o:

Skomentuj:

Pracownicy Blachy Pruszyński wyróżnieni nagrodą Builder Super Power 2021