Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

PRODUCENCI POLECAJĄ - aluminiowy system zabudowy wewnętrznej IDEAL / ALIPLAST

sponsorowany

IDEAL to aluminiowy system zabudowy wewnętrznej o charakterze industrialnym. Charakteryzuje się smukłą linią profila – to IDEALne rozwiązanie do nowoczesnych przestrzeni, nadające wnętrzu loftowy charakter.

Aluminiowy system zabudowy wewnętrznej IDEAL
Aluminiowy system zabudowy wewnętrznej IDEAL
ALIPLAST

IDEAL można dopasować do wnętrza, zarówno pod względem konstrukcji, jak i kolorystyki. W ofercie pełna paleta RAL, struktura i dekory imitujące kolory drewna (Aliplast Wood Colour Effect) oraz beton (Aliplast Loft View).

IDEAL to system dedykowany nowoczesnym konstrukcjom drzwi, okien i ścianek działowych o charakterze loftowym. System bez izolacji termicznej. Rozbudowany system akcesoriów i okuć pozwala na projektowanie konstrukcji uchylnych, przesuwnych, składanych oraz na zawiasach typu pivot. IDEAL charakteryzuje się smukłą linią profila, nawiązując do konstrukcji stalowych – industrialnych. Wyjątkowy, bardzo cienki profil, o smukłym kształcie i 33 mm przekroju, pozwala na tworzenie konstrukcji wpisujących się w nowoczesny i klasyczny design.

System przeszkleń IDEAL to alternatywa dla klasycznych ścianek działowych, oddzielających pomieszczenia – nadających wnętrzu loftowy charakter. Konstrukcje systemu IDEAL dodają wnętrzu przestronności. Nie stanowią optycznej bariery, łączą pomieszczenia, dodając im lekkości. Dzięki tym rozwiązaniom możemy w sposób naturalny podzielić naszą przestrzeń mieszkalną na różne strefy. Wykorzystanie aluminium sprawia, że cała konstrukcja jest lekka i elegancka.

aliplast.pl

Aluminiowy system zabudowy wewnętrznej IDEAL
IDEAL Industrial Aluminium System
ALIPLAST
    Więcej o:

Skomentuj:

PRODUCENCI POLECAJĄ - aluminiowy system zabudowy wewnętrznej IDEAL / ALIPLAST