Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

PRODUCENCI POLECAJĄ - Siłownik JIM.3 ESA TURBO / BENINCA

sponsorowany

Siłowniki JIM są produktami klasy PREMIUM o najkorzystniejszej na rynku relacji jakości do ceny, obecne na rynku od blisko 10 lat.

Siłownik JIM.3 ESA TURBO
Siłownik JIM.3 ESA TURBO
BENINCA

Popularna rodzina siłowników JIM do bram garażowych została zwiększona 3 lata temu o szybki napęd. Prędkość JIM.3 ESA TURBO wynosi 15,5 m na minutę. Jednocześnie jako jedyny na rynku ma wbudowany system ESA (patent BENINCA), czyli jest siłownikiem w klasie energetycznej A+. Pobór energii w stanie spoczynku wynosi 8 mA. JIM.3 ESA TURBO automatycznie oszczędza czas i pieniądze. To najszybszy, najcichszy, najbardziej ekonomiczny siłownik do bram garażowych.

JIM.3 przeznaczony do otwierania bram o powierzchni 11 m2 , kolejny model JIM.4 otwiera bramy o powierzchni 22 m2 . Siłowniki posiadają naciąg na pasek kewlarowy, dzięki czemu pracują wyjątkowo cicho i płynnie. Centrala siłownika JIM oprócz wielu funkcji posiada łagodny start w momencie otwarcia i zamknięcia bramy, regulację siły, szybkości. JIM.3 ESA TURBO wraz napędem do bram przesuwnych BULL624TURBO tworzą najszybszy i jedyny w swoim rodzaju komplet do obydwu bram wjazdowych.

beninca.pl

Siłownik JIM.3 ESA TURBO
BENINCA - logo marki
BENINCA
    Więcej o:

Skomentuj:

PRODUCENCI POLECAJĄ - Siłownik JIM.3 ESA TURBO / BENINCA