Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

PRODUCENCI POLECAJĄ - System rynny ukrytej Siba Modern / RUUKKI

sponsorowany

Nowoczesne rozwiązanie dla dachów bezokapowych. System rynny ukrytej Siba Modern to nowoczesne orynnowanie przeznaczone do zastosowania na obiektach, gdzie rynna wkomponowana jest w bryłę budynku, łącząc estetycznie dach bezokapowy z jego elewacją.

System rynny ukrytej Siba Modern
System rynny ukrytej Siba Modern
RUUKKI

Na system rynny ukrytej Siba Modern składa się wiele elementów, które warunkują jego prawidłowe funkcjonowanie. Jednym z nich są haki stosowane do mocowania rynien wzdłuż okapu budynku. Specjalnie zaprojektowane haki o ramowej konstrukcji pozwalają na zwiększenie ich bezpiecznego rozstawu z 60 do 80 cm. Ograniczenie liczby haków wpływa na obniżenie kosztu całego sytemu. Kształt haków ułatwia zachowanie prawidłowej przestrzeni wentylacyjnej, a dzięki regulowanym elementom haków łatwo uzyskamy poziomą pozycję maskownicy z jednoczesnym zachowaniem spadku rynny.

W systemie Siba Modern zastosowano wysokiej jakości elementy charakteryzujące się dużą wytrzymałością i szczelnością. Dostępna kolorystyka maskownic systemu Siba Modern bazuje na odcieniach szarości ( antracytowy, grafitowy, szary i czarny), co pozwala na dopasowanie rozwiązania do większości montowanych aktualnie pokryć dachowych.

Więcej: www.rynnysiba.pl

System rynny ukrytej Siba Modern
SIBA Systemy Rynnowe - logo marki
SIBA
    Więcej o:

Skomentuj:

PRODUCENCI POLECAJĄ - System rynny ukrytej Siba Modern / RUUKKI