Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Projekt domu z budową i gwarancją ceny - kompleksowe rozwiązanie dla inwestorów

MP

Budowa domu szybko, bez stresu i z gwarancją ceny? Teraz to możliwe w Extradom.pl, gdzie została wprowadzona zupełnie nowa oferta projektu z budową. Od teraz można zamówić nie tylko gotowy projekt i analizę działki, ale także zlecić partnerom serwisu budowę wybranego domu. Dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie?

Projekt domu z budową
Projekt domu z budową
Fot. Extradom

Do tej pory Extradom.pl słynął przede wszystkim ze sprzedaży gotowych projektów domów. Po analizie działki, zakupie i adaptacji wybranego projektu inwestor rozpoczynał żmudny proces poszukiwania godnych polecenia wykonawców. Często kilku, których prace trzeba koordynować i odbierać samodzielnie. Liczba podpisywanych umów, rozbieżne gwarancje i rosnące koszty nie jednego budującego przyprawiały o zawroty głowy. Budowa domu kojarzyła się z długotrwałym stresem i stale rosnącymi wydatkami.

Projekt domu z budową, czyli szybka droga do własnego domu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Extradom.pl wprowadził projekt z budową. To kompleksowa usługa budowy domu, która ma nie tylko skrócić czas prac nawet do 6 miesięcy, ale przede wszystkim zagwarantować stałość ceny. Na stronie serwisu, jak dotychczas wystarczy wybrać projekt i sprawdzić, czy posiada on opcję „projekt z budową”. Jeśli tak, rozpoczyna się proces zakupu i dobrania odpowiedniej technologii. Jak zwykle, najlepiej zacząć od analizy działki. Czy projekt będzie dostosowany do jej wymiarów i wymogów budowlanych, czy może potrzebuje pewnych zmian? Na tym etapie doradcy pomogą wybrać najlepszą z opcji.

Projekt domu z budową - zalety nowoczesnej technologii

Projekt z budową to także dobór nowoczesnej technologii, w której zostanie wzniesiony dom. W ofercie znajdują się dwa rozwiązania, czyli konstrukcja prefabrykowana lub dom z gotowych elementów perlitowych. To technologie, dzięki którym czas budowy zostaje znacznie skrócony, a parametry nie odbiegają od właściwości domów murowanych. Materiały i elementy, z których powstaje nowoczesna konstrukcja domu, posiadają niezbędne certyfikaty i są najwyższej jakości. Budynek objęty jest nawet 30-letnią gwarancją. Nowoczesne technologie oferowane przez partnerów Extradom.pl to idealny wybór dla tych, którzy dbają nie tylko o komfort, ale i ekologię. Surowce, z których powstają domy to przede wszystkim drewno i perlit, czyli minerał wulkaniczny. Mają one doskonałe właściwości termoizolacyjne i dźwiękochłonne. Innymi słowy, dom wzniesiony w taki sposób będzie ciepły, cichy i przyjazny nawet dla alergików.

Projekt domu z budową i gwarancją ceny

W drodze do wymarzonego domu cena odgrywa ważną rolę. Przy stale rosnącej inflacji i braku stabilności rynku, wzrost kosztów wydaje się nieunikniony. Zakładając, że przeciętnie budowa domu trwa około dwóch lat, w obecnej sytuacji koszty końcowe są bardzo trudne do oszacowania. Wybierając projekt z budową, klient otrzymuje gwarancję ceny. Oznacza to, że kwota widniejąca na umowie w dniu jej podpisania już się nie zmieni. Decydując się na postawienie na działce wybranego projektu, inwestor zna jego dokładny koszt. Otrzymuje także komplet niezbędnych dokumentów i jedną umowę. Odbiór wszystkich prac leży po stronie wybranego wykonawcy lub opiekuna budowy. Cena, którą płaci inwestor, oszczędza nie tylko jego portfel, ale także czas i zdrowie.

Bezpieczne rozwiązanie w nowej rzeczywistości

Obecne czasy wymagają od wszystkich zweryfikowania planów i spojrzenia na swoje możliwości z innej perspektywy. Warto więc zastanowić się nad rozwiązaniami, które zwiększą komfort i poczucie bezpieczeństwa. W takim celu powstały projekty z budową. To wybór, który pozwala spokojnie patrzeć, jak rośnie wymarzony dom.

    Więcej o:

Skomentuj:

Projekt domu z budową i gwarancją ceny - kompleksowe rozwiązanie dla inwestorów