Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przezroczysty klej - uszczelniacz do szkła

Materiał prasowy

Klejenie i uszczelnianie elementów przezroczystych wymaga uwzględnienia ich walorów wizualnych. Dla trwałego efektu i estetyki prac nowa generacja kleju-uszczelniacza - Fix All Crystal marki Soudal.

Fix All Crystal
Fix All Crystal
Fot. Soudal

W dzisiejszych aranżacjach wnętrz, szkło odgrywa istotną rolę. Jego obecność potrafi ożywić przestrzeń, dodając elegancji i optycznie ją powiększając. Uszczelnianie, klejenie i montaż elementów wykonanych ze szkła lub innych materiałów przezroczystych wymaga jednak zastosowania odpowiedniego preparatu – jeżeli jego  spoina nie będzie transparentna, rezultat prac najprawdopodobniej pozostawi wiele do życzenia pod względem estetycznym. W tego typu sytuacji niezawodnym rozwiązaniem jest klej-uszczelniacz pistoletowy Fix All Crystal, który charakteryzuje się całkowitą przejrzystością.

Fix All Crystal
Fix All Crystal
Fot. Soudal

Fix All Crystal, oparty na hybrydowych polimerach SMX, łączy trwałą elastyczność z szybkim wiązaniem. Jest neutralny chemicznie i odporny na wpływy atmosferyczne, wilgoć oraz grzyby. Dzięki tym cechom, doskonale sprawdzi się w różnych warunkach - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Jego absolutna przejrzystość umożliwia niewidoczną spoinę, co czyni go idealnym wyborem przy montażu szklanych blatów czy kabin prysznicowych. Dodatkowo, Fix All Crystal spełnia normy ekologiczne, co potwierdza certyfikat Emicode EC1 Plus, i dostępny jest w kartuszach z materiału pochodzącego z recyklingu.

Soudal, lider w produkcji pianki poliuretanowej w aerozolu, silikonów, uszczelniaczy oraz chemii budowlanej, oferuje produkty o najwyższej jakości. Swoją pozycję zawdzięcza innowacyjności i strategii rozwoju, co czyni go wyborem nr 1 wśród profesjonalistów. 

    Więcej o:

Skomentuj:

Przezroczysty klej - uszczelniacz do szkła