Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Różne oblicza drewna - nowe kolekcje płytek Ceramiki Paradyż

mat. prasowe

Motyw drewna jest chętnie wykorzystywany w aranżacjach wnętrz od wielu dekad. Cenimy je głównie za ponadczasowość, ciepło i przytulność, którą wprowadzają do urządzanych przestrzeni. Nie mogło go zabraknąć wśród nowości od Ceramiki Paradyż. W kolekcjach Trueland, Freeland i Rustland, znajdziemy płytki nawiązujące do naturalnego drewna w różnych obliczach. Wybierz to, które nada przestrzeni charakter i klimat najbliższy Twoim upodobaniom.

Rustland Brown
Rustland Brown
Ceramika Paradyż

Drewno to surowiec, który jest nieustającą inspiracją. Nie ma dwóch takich samych fragmentów drewna, w których słoje są jednakowe. To sprawia, że jest materiałem wyjątkowym - nie da się go podrobić, ale można odwzorować. Dzięki temu możemy korzystać z jego piękna, lecz w bardzo praktycznej formie płytek ceramicznych, które podkreślą walory wielu stylów wnętrzarskich, m.in. etno, japandi czy vintage.

Trueland - prawdziwe drewno, prawdziwe emocje

Połączenie naturalnych kolorów i delikatnej, neutralnej struktury pozwoliło na odwzorowanie rysunku dębowego drewna w maksymalnie wierny sposób. Subtelny, złoty odcień oraz wyraźniejszy miodowy sprawia, że każde wnętrze zatopi się w klimacie pełnym ciepła, spokoju i przytulności. Nastrój ten z łatwością możesz przenieść także na swój taras, czy balkon, dzięki płytom tarasowym uzupełniającym kolekcję. Dąb w takim wydaniu zachwyca tym, czym od zawsze nas urzeka – delikatnością, elegancją i niezwykłą szlachetnością. Uniwersalna stylistyka z powodzeniem zagości we wnętrzach klasycznych, współczesnych, ale też glamour i boho. Elementy kolekcji chevron pozwalają na bezpośrednie nawiązanie do tradycji i znakomitych dębowych parkietów. Nienachalna kolorystyka, subtelna struktura dają niemal nieograniczone możliwości wykorzystania. Motyw drewna na ceramice jeszcze nigdy nie był tak autentyczny i tak prawdziwy.

Trueland Gold
Trueland Gold
Ceramika Paradyż

Freeland - wolność i tradycja

Bogactwo tonów oraz odcieni umożliwia stworzenie wielu różnych kombinacji, które wypełnią Twoje ściany, podłogi, a także taras dzięki spójności z płytami 2.0 z kolekcji Trueland. Złote i czekoladowe barwy drewna ocieplają wnętrze, a kształty chevron i klepek sprawiają, że nabiera ono stylowego i oryginalnego charakteru. Piękny, elegancki, ale jednocześnie nieco nonszalancki rysunek drewna pozwala na połączenie jego tradycyjnego wyglądu z nowoczesnym wzorem i dynamiką. Wolność kompozycji, doboru kolorystyki i ułożenia płytek została tu nieszablonowo oraz świeżo połączona z naturalnym, niezwykle autentycznym rysunkiem drewna. Nowoczesne i odkrywcze, ale jednocześnie ciepłe oraz przytulne wnętrza to dokładnie to, czego szukasz, kiedy myślisz o swoim wymarzonym miejscu!

Rustland - z miłości do tradycji

Rustykalny, czyli charakterystyczny, wiejski, ludowy a często nieokrzesany. W ceramicznym wydaniu cechy te podkreślane są przez matową, nieodbijającą światła powierzchnię, bogatą w spękania i sęki. W ten sposób prezentuje ona mocny, nadszarpnięty czasem charakter – jeszcze bardziej wyrazisty i realistyczny. Jednocześnie kolorystyka jaśniejszego oraz ciemniejszego brązu kolekcji jest ciepła, naturalna i wspaniale równoważy rustykalny, a zarazem ascetyczny wygląd drewna. Odwzorowanie drewna w ten sposób idealnie odnajdzie się zarówno w klimatycznym domu w górach, starej chacie na wsi, jak i w nowoczesnym, czy industrialnym wnętrzu, a spójność zachowasz również na zewnątrz poprzez płyty tarasowe 2.0. Jego żywe, dzikie oblicze stanie się świetnym dopełnieniem innych surowców, jak kamień, czy metal. W takich pomieszczeniach możesz funkcjonować spokojnie oraz zgodnie z rytmem natury, ciesząc się jednocześnie oryginalnością form i wzorów.

Freeland Chocolate
Freeland Chocolate
Ceramika Paradyż
    Więcej o:

Skomentuj:

Różne oblicza drewna - nowe kolekcje płytek Ceramiki Paradyż