Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

System komunikacji dachowej CREATON

MP

System komunikacji dachowej CREATON jest perfekcyjnie dopasowany do dachówek marki pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Umożliwia wygodne i bezpieczne wejście na dach oraz przemieszczanie się po połaci podczas wszelkich czynności serwisowych (m.in. montaż anteny, odśnieżanie, prace kominiarskie).

System komunikacji dachowej
System komunikacji dachowej
Fot. CREATON

Akcesoria można łatwo i szybko zamontować uzyskując trwały, estetyczny i szczelny system dachowy w wyróżniającej jakości CREATON. Montaż rozwiązań jest możliwy także na posiadanym dachu, bez ryzyka obniżenia szczelności czy uszkodzenia zamontowanych już na nim dachówek połaciowych marki.

Wśród głównych zalet, na które powinien w pierwszej kolejności zwrócić uwagę każdy inwestor szukający rozwiązań umożliwiających komunikację dachową, który zdecydował się na pokrycie dachowe marki CREATON, to:

  • Szeroki wachlarz zastosowań – bogata gama rozwiązań zapewniają dużą swobodę w zaprojektowaniu ścieżki umożliwiającej przemieszczanie się po połaci.
  • Wyróżniająca estetyka – wszystkie elementy są idealnie wkomponowane w konstrukcję dachu, dopasowane pod względem koloru i stylu z dachówką połaciową.
  • Solidny i trwały materiał – system tworzą elementy z najlepszej jakości aluminium. Wszystkie rozwiązania wykonane zostały z największą precyzją.
  • Bezpieczeństwo – dodatkowe rozwiązanie asekuracyjne w postaci powierzchni antypoślizgowej jest gwarancją stabilnego i pewnego poruszania się po dachu.
  • Szybki i estetyczny montaż – komplementarność wszystkich elementów umożliwia zachowanie wysokich walorów wizualnych, maksymalną szczelność.
CREATON
CREATON
Fot. CREATON
    Więcej o:

Skomentuj:

System komunikacji dachowej CREATON