Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Trendy 2021. Blachodachówka PŁASKA PLUS

Blachy Pruszyński

To odpowiedź na wciąż rosnący trend minimalistyczny. Firma Blachy Pruszyński zmodyfikowała blachodachówkę PŁASKĄ, usuwając delikatne przetłoczenie na powierzchni panelu. Dzięki temu otrzymaliśmy idealnie płaską powierzchnię, która teraz jest tak często poszukiwana przez inwestorów.

trendy 2021 budownictwo budowa domu materiały budowlane materiały wykończeniowe energooszczędność izolacja termiczna współczynnik  U okna dachowe  okna połaciowe
Blachodachówka PŁASKA PLUS
Fot. Blachy Pruszyński

Stworzona z myślą o nowoczesnym budownictwie, tworzy nienachalny rysunek na dachu. Blachodachówka PŁASKA PLUS może być także wykorzystana jako oryginalne wykończenie elewacji. Niewidoczny system mocowania wpływa pozytywnie na estetykę wykończenia. Dostępna jest w postaci paneli jednomodułowych i może być układana na dachach o pochyleniu powyżej 15o w sposób tradycyjny lub na cegiełkę, nie wymaga pełnego deskowania. Niski profil krycia – zaledwie 3 mm – zapewnia szeroką powierzchnię krycia, co wpływa korzystnie na ekonomiczność wyrobu. Montaż blachodachówki PŁASKIEJ PLUS nie powinien nastręczyć profesjonalnej ekipie dekarskiej problemów, ponieważ przebiega tak samo, jak innych blachodachówek. Jednak aby pokrycie było trwałe i estetyczne, należy przestrzegać zaleceń producenta, zadbać o szczelność, dobrą izolację cieplną oraz wentylację – ma to wpływ na funkcjonalność nie tylko dachu, ale i całego budynku. Dopełnieniem pięknego dachu są obróbki blacharskie i wbrew pozorom, jest ich naprawdę sporo. Najprościej ujmując występują w miejscach połączenia połaci, na szczytach i krańcach dachu. Dekarze często wykonują je z arkuszy blachy na placu budowy, część z nich możemy także zakupić u producentów blachodachówek. Gotowe obróbki blacharskie to wygodne rozwiązanie, ponieważ dostaniemy je w takim samym odcieniu i powłoce co blachodachówki układane na dachu.
Powłoki stworzone z grubej warstwy poliuretanu to bardzo dobre rozwiązanie dla trwałego dachu. Do tych powłok należy PURMAT – matowe wykończenie zachowuje jednolite wykończenie, dzięki czemu każdy wybrany kolor będzie ciepły i głęboki. 50-cio mikrometrowa warstwa skutecznie chroni pokrycie przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych – odbarwienie blachodachówki nie jest już problemem. Również ryzyko korozji zostało zminimalizowane do minimum, dzięki czemu pokrycie możemy zastosować nawet w obszarach o dużym stopniu agresywności środowiska. Firma Blachy Pruszyński na dowód skuteczności tej powłoki daje na nią aż 50 lat gwarancji. Takimi samymi właściwościami charakteryzuje się powłoka PURLAK, która jest wersją tego lakieru o połyskującym wykończeniu. Poliuretan jest odporny na ścieranie, płowienie oraz dobrze znosi formowanie.

    Więcej o:

Skomentuj:

Trendy 2021. Blachodachówka PŁASKA PLUS