Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Webinar OKK! design: pięć zasad projektowania kuchni

mat. prasowe

Kuchnia często nazywana jest sercem domu, ponieważ to tutaj krzyżują się drogi wszystkich domowników o każdej porze dnia. Wnętrze, które przede wszystkim ma być funkcjonalne, może być też estetyczne i urządzone w ulubionym stylu, pasującym do pozostałych pomieszczeń. Jakie są najważniejsze zasady projektowania kuchni? Jakich innowacyjnych rozwiązań możemy spodziewać się od producentów? Na te i inne pytania odpowie Katarzyna Fotek, architekt wnętrz Decoroom Kitchen, która będzie gościem kolejnego spotkania online OKK! design.

Webinar OKK! design: o pięciu zasadach projektowania kuchni
Webinar OKK! design: o pięciu zasadach projektowania kuchni
mat. prasowe

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w poniedziałek 8 listopada 2021 r. o godzinie 12:00.

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas webinaru?

  • Trójkąt roboczy – na czym polega złota zasada projektowania kuchni?
  • Jak zaprojektować kuchnię na wymiar?
  • Wybór sprzętu AGD do zabudowy kuchni.

Gościem specjalnym webinaru będzie Katarzyna Fotek, architekt wnętrz z kilkunastoletnim stażem, od pięciu lat związana z pracownią Decoroom, która pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Zespół Decoroom tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe, działy realizacji i dział Decoroom Kitchen. Architekci Decoroom chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem na łamach prasy oraz podczas wydarzeń branżowych. Wchodzą także w skład jury konkursów branżowych, m.in. konkursu Samsung "Projektuj z Bespoke".

W trakcie webinaru arch. Katarzyna Fotek przedstawi zasady, którymi kieruje się podczas projektowania kuchni. Zdradzi, jak zaprojektować kuchnię otwartą na salon oraz jak rozplanować sprzęty kuchenne.

Partnerami webinaru są markiSamsung i Barlinek. Paweł Brzezicki opowie o najnowszych rozwiązaniach marki Samsung. Wskaże, jaki piekarnik dopasować do danej kuchni. Następnie Jacek Kula przedstawi nowości w ofercie marki Barlinek. Opowie o nowoczesnych podłogach winylowych i hybrydowych w ramach premierowej kolekcji Next Step. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli na bieżąco zadawać pytania prelegentom.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/9w236

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App.

Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA:

  • 12.00 – powitanie gości i widzów
  • 12.05 – prezentacja Samsung
  • 12.30 – prezentacja Barlinek
  • 12.55 – wystąpienie arch. Katarzyny Fotek
Aranżacja kuchni
Aranżacja kuchni
Decoroom
Aranżacja kuchni
Aranżacja kuchni
Barlinek
Aranżacja kuchni
Aranżacja kuchni
Samsung
    Więcej o:

Skomentuj:

Webinar OKK! design: pięć zasad projektowania kuchni