Nowa kolekcja H&M Home od jesieni dostępna w Polsce [ZDJĘCIA + CENY]

red.

Artykuły wyposażenia wnętrz H&M Home dostępne będą w 5 polskich miastach już tej jesieni.

H&M Home, poduszki, pościel, akcesoria, dodatki H&M
H&M Home - jesień 2013
fot. mat. prasowe

Poduszki, pościele, ręczniki, narzuty, wazony, tace, naczynia - to tylko niektóre rzeczy, które można znaleźć w ofercie H&M Home. Pierwsza kolekcja marki pojawiła się wiosną 2009 roku. Obecnie produkty sygnowane H&M Home można kupić w krajach skandynawskich, Niemczech, Holandii, Austrii, Wielkiej Brytanii i USA. Do Polski trafią już tej jesieni.

H&M Home, poduszki, pościel, akcesoria, dodatki H&Mfot. mat. prasowe>

Kolekcja, która niebawem pojawi się w Polsce jest bardzo różnorodna. Znajdziemy w niej zarówno barokowy przepych jak i czysty minimalizm. Wielbicielom bardziej przytulnych wnętrz z pewnością spodobają się dodatki w roślinne motywy i akcesoria ozdobione barwnymi koronkami.W ofercie H&M Home znajdą się też kolekcja dla dzieci oraz linia produktów dla noworodków, wykonana z organicznej bawełny.

H&M Home, poduszki, pościel, akcesoria, dodatki H&Mfot. mat prasowe

Linia H&M Home dostępna będzie w już istniejących i nowo otwieranych sklepach w Warszawie (CH Klif), Gdyni (CH Wzórze), Nowym Sączy (CH Trzy Korony), Krakowie (CH Bronowice) oraz w Poznaniu (CH Poznań Główny i CH Malta).

Jedną z najciekawszych propozycji w nowej, jesiennej kolekcji H&M Home są produkty w stylu Vintage Bohemia. Znaki rozpoznawcze? Złoto, czerń, barokowe nadruki i połyskliwe materiały.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Nowa kolekcja H&M Home od jesieni dostępna w Polsce [ZDJĘCIA + CENY]