Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa kolekcja HK Living 2015. Holenderski design w najlepszym wydaniu [CENY]

red.

Skandynawskie orzeźwienie, przemysłowe inspiracje, rustykalne akcenty, nowoczesne formy i wzory, dziergane abażury... Zobaczcie nowości od HK Living.

Jak najprościej opisać nową kolekcję HK Living? Wydaje nam się, że najlepiej pasuje określenie "wysmakowany eklektyzm". Przemysłowe lampy, skandynawskie wzory i nowoczesne formy, tworzą spójną całość. Na co warto zwrócić szczególną uwagę? Przede wszystkim na oświetlenie!

Podoba nam się nowa odsłona lamp Factory. Te duże lampy, zwracają uwagę intensywnym, matowym wykończeniem, tak różnym od błyszczącej powierzchni poprzednich modeli.

Bardzo ciekawie prezentują się lampy z serii LAB inspirowane, jak sama nazwa wskazuje, laboratoryjnym oświetleniem. To kolorystyczna i wzornicza wariacja na temat powszechnie znanej formy. Żarówka zamknięta w metalowej „klatce” w interpretacji HK Living zyskała nowy, dekoracyjny wymiar. Do wyboru mamy wiele kolorów kloszy (zielony, żółty, różowy, czarny, mosiężny, miedziany), wersję z włącznikiem lub bez niego, rozmiar standardowy (13x13x17cm) i XXL (36x36x32cm), a także wariant w splocie (5 lamp).

Miłośnikom nowoczesnych form spodoba się seria GEO - jej harmonijne, symetryczne kształty. Znajdziemy w niej komodę, szafkę nocną oraz dwie lampy - stołową i wiszącą. Meble zwracają uwagę frontami pokrytymi wieloma identycznymi, zbieżnymi rombami. Klosze lamp to tymczasem akrylowe, przezroczyste bryły, przypominające nieco kryształy czy diamenty.

Stałym punktem w repertuarze HK Living są rattanowe krzesła i fotele. W kolekcji na 2015 rok pojawiła się między innymi czarna wersja fotela będącego wariacją na temat słynnego egg chair”. Także seria efektownych, wiszących foteli rozrosła się, obok naturalnego, o kolor czarny.

HK Living znane jest z niestandardowego podejścia do formy wieszaka.Po bestsellerowych, kolorowych guzikach w różnych rozmiarach czy neonowych krzyżykach, przyszedł czas na gałęzie pomalowane w różnobarwne pasy oraz popularne ostatnio poroża.

To oczywiście tylko wybrane przedmioty z kolekcji HK Living na 2015 rok. Kupicie je m.in. w sklepie 9design.pl. Zapraszamy do obejrzenia galerii. Znaleźliście coś dla siebie?

Skomentuj:

Nowa kolekcja HK Living 2015. Holenderski design w najlepszym wydaniu [CENY]