Bookbox loft - 70 m2 wygody.

red.

Jakie powinno być nowoczesne mieszkanie? Funkcjonalne i przytulne, dające dużo przestrzeni, a jednocześnie odrobinę prywatności. Tak jak Bookbox Loft, poznańska realizacja pracowni mode:lina architekci.

Bookbox Loft
Bookbox Loft
fot. mode:lina architekci

Projektanci wyznają, że klient nieświadomie podyktował ten projekt.

Uwielbiamy otwarte przestrzenie i elastyczne rozwiązania, ale potrzebujemy też przytulności i prywatności. I nie lubimy trzaskających drzwi!

Aby odpowiedzieć na oczekiwania klienta, projektanci zdecydowali się podzielić 70 - metrowe mieszkanie na 4 strefy, które można łatwo otwierać i zamykać za pomocą drzwi przesuwnych. Powstały w ten sposób nowoczesny projekt wnętrza zapewnia poczucie prywatności oraz barierę akustyczną, jak i dowolność w wykorzystaniu przestrzeni.

Na 70 m2 zdołano stworzyć dynamiczną przestrzeń w tonacji czerni, bieli i szarości z drewnianymi akcentami. Charakteru wnętrzom nadają kolorowe i wzorzyste detale.

 

Bookbox loftfot. mode:lina architekci

Centralna część mieszkania składa się z kuchni z jadalnią oraz tajemniczej czarnej kostki. Ciemny kubik to zintegrowane ze sobą: garderoba, mała biblioteka, miejsce pracy oraz mała buda dla psa. Trzy pozostałe strefy mieszkania to: salon, przechodnia garderoba, łazienka i sypialnia.

 

ZOBACZ PROFIL PRACOWNI MODE:LINA ARCHITEKCI >>

 

Jesteś architektem? Zajmujesz się wzornictwem, a może tworzysz w przestrzeni miejskiej? Zaloguj się na Domosferze i pokaż co potrafisz! W kilka minut możesz stworzyć własne, darmowe portfolio. To idealne miejsce dla początkujących projektantów, studentów kierunków artystycznych lub niezależnych twórców. U nas możesz zaprezentować swoją pracę dyplomową lub pierwsze projekty. Resztą zajmiemy się my! ZAŁÓŻ PORTFOLIO >>

Skomentuj:

Bookbox loft - 70 m2 wygody.