Tak mieszkają Polacy

red.

Kilka miesięcy temu próbowaliśmy odpowiedzieć sobie na pytanie "Jak mieszkają Polacy?". Dzięki naszym czytelnikom wiemy, że coraz ciekawiej.

Wasze wnętrza
Wasze wnętrza
fot. domosfera.pl

W cyklu „Wasze wnętrza”prezentujemy mieszkania czytelników Domosfery. Przysyłacie nam zdjęcia wnętrz urządzonych w sposób bardzo osobisty, z dużą dozą fantazji i swobody. Kawalerka, domek na wsi, mieszkanie w bloku z wielkiej płyty lub w starej kamienicy. Bez względu na miejsce zawsze dużo się dzieje. Dzięki tekstom poznajemy gusta i opinie naszych czytelników. Poznajemy również historie metamorfoz i z dużym zainteresowaniem podglądamy pomysły czytelników na urządzanie wnętrz.

Obok mebli z IKEI stare kupione na targu lub wygrzebane na strychu dodatki. Pamiątki rodzinne lub sentymentalne gadżety oraz przedmioty wykonane własnoręcznie. W mieszkaniach naszych czytelników nie brakuje też zabawy współczesnym wzornictwem i klasyką designu. Śledzicie trendy i lubicie się nimi bawić! Każde mieszkanie to również osobista historia, jak na przykład ta Agaty i Kuby:

Naszym wyśnionym lokum jest mieszkanie w starej kamienicy ze skrzypiącą podłogą, gołymi cegłami, wysokimi sufitami oraz gzymsami. Jednak póki co musimy zadowolić się... kawalerką w wielkiej płycie. Nie brzmi to jak marzenie, ale dołożyliśmy wszelkich starań, by w miarę możliwości zbliżyć się choć krok do wyśnionego wnętrza. Zadanie nie było łatwe, gdyż dysponowaliśmy bardzo skromnym budżetem. Musieliśmy zdać się na strych babci, sklep IKEA oraz własną fantazję.

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się pokazać swoje wnętrza czytelnikom Domosfery. Było nam bardzo miło gościć u Was i cieszymy się, że chcecie się dzielić z nami swoimi pomysłami. Chętnie zajrzymy jeszcze za niejedne drzwi i poznamy kolejną historię!

Jeśli uważasz, że Twoje mieszkanie lub dom ma styl i klimat, a ty włożyłeś w jego urządzenie mnóstwo pracy i energii, pochwal się nim! Pokaż nam jak mieszkasz, a my pokażemy to innym użytkownikom Domosfery. Przyślij zdjęcia oraz krótką informację na temat swoich wnętrz na adres domosfera@gazeta.pl.

Zobaczcie wnętrza, czytelników, którzy zdecydowali się nimi pochwalić na łamach Domosfera.pl:

mieszkanie, styl skandynawski, małe mieszkanie, kawalerka, biała podłoga

Małe i białe mieszkanie Filipa i Marzeny >>

mieszkanie, design, lata 50, retro

Cztery kąty Kamili i Wojciecha >>

Mały dom na wsi >>

Skomentuj:

Tak mieszkają Polacy