Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości w Zara Home. Kolejna odsłona wiosenno-letniej kolekcji

red.

Po kolekcji Underwater przyszedł czas na kolejne nowości w Zara Home. Tym razem hiszpańska marka proponuje na wiosnę i lato dużo klasyki.

Popularna w Polsce sieć sklepów wnętrzarskich Zara Home ujawnia swoje wiosenno-letnie nowości. Niedawno informowaliśmy o nowej kolekcji Underwater [Czytaj: Zara Home prezentuje wiosenno-letnią kolekcję pełną morskich motywów]. Teraz z kolei Zara Home pochwaliła się kolejną kolekcją, jednak w zupełnie innym klimacie. Kolekcja nazywa się Hotel i ma bardzo klasyczny charakter.

Podobnie jak poprzednia kolekcja, tak i ta występuje w trzech odsłonach kolorystycznych. Pierwsza z nich jest czarno-biała. Znajdziemy tu poduszki, ręczniki i pościel, wazony, pudełka oraz zastawę stołową. Motywy charakterystyczne: czarna, prosta kratka, klasyczne paski oraz palmowe liście. Jest tu bardzo klasycznie, elegancko i szykownie.

Kolejny kolor obecny w tej kolekcji to kobalt. Mocny niebieski odcień króluje w sypialni i na stole. W tej części kolekcji wyróżniają się poduszki z efektownymi haftami. Ostatnim kolorem obecnym w kolekcji Hotel jest biel. Mamy białą pościel, poduszki, zastawę i dodatki. Występuje ona bez żadnych dodatkowych ozdób, barw i wzorów. Krótko mówiąc - czysta, niczym niezmącona biel. Taki klasyczny zestaw z pewnością znajdzie wielu wielbicieli. Białe elementy wyposażenia pasują do każdego wnętrza i stanowią idealną bazę wystroju.

Skomentuj:

Nowości w Zara Home. Kolejna odsłona wiosenno-letniej kolekcji