Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Letnia kolekcja w sklepach H&M Home. Połączenie egzotyki i złota

red.

U nas dopiero wiosna, w sklepach H&M Home już lato. Szwedzka sieć zaprezentowała letnią kolekcję wyposażenia wnętrz.

Niedawno pisaliśmy o wiosennej kolekcji w sklepach H&M Home, a już w pojawiła się nowa - letnia. Tegoroczna oferta wyposażenia wnętrz ma w sobie posmak egzotyki. Widać w niej wyraźne inspiracje tropikami i odległymi kulturami. Kojarzy się z piknikiem na rajskiej plaży i pobytem w luksusowym spa. Nie brakuje w niej intensywnych odcieni zieleni, motywów palmy i flamingów, jak i złotych akcentów.

Wśród szerokiej gamy nowych produktów znajdziemy naczynia stołowe, poduszki dekoracyjne, pledy, zasłony prysznicowe, kosze, akcesoria łazienkowe, tace, naczynia do serwowania i wiele innych. Szczególną uwagę zwracają dzbanki i szklanki pokryte równomiernie rozłożonymi wypustkami, oraz kubki i miseczki pokryte stylizowanymi liśćmi. Naczynia te wyglądają egzotycznie, ale też nawiązują do rzemieślniczych technik wyrobu naczyń. Warto też zwrócić uwagę na ręcznik plażowy we flamingi i na torbę na plażową w formie... samochodu.

Wszystkie produkty z nowej oferty H&M Home świetnie się sprawdzą w letnich aranżacjach, a w zimowych miesiącach będą nam przypominać o słonecznych dniach.

Skomentuj:

Letnia kolekcja w sklepach H&M Home. Połączenie egzotyki i złota