Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Żaluzje meblowe w kuchni - jakie mają zalety? Kiedy warto je stosować?

AS/MŚ/materiał reklamowy

Tradycyjna zabudowa mebli kuchennych niewątpliwie ma wiele zalet, niemniej jej funkcjonalność jest mocno ograniczona. Odpowiedzią na te potrzeby są innowacyjne żaluzje meblowe z kolekcji RAUVOLET marki REHAU, które łączą wysoką funkcjonalność z estetyką.

Żaluzje meblowe w kuchni
Żaluzje meblowe w kuchni
Rehau

Żaluzje meblowe RAUVOLET to nowatorskie rozwiązanie będące alternatywą dla klasycznych systemów przechowywania. Zastosowanie ich w pomieszczeniach pozwala nie tylko zaoszczędzić miejsce, maksymalnie wykorzystać przestrzeń w poszczególnych segmentach mieszkania, ale również zabezpieczyć przedmioty codziennego użytku przed zabrudzeniami, kurzem, czy też wzrokiem.

Jest to szczególnie istotne w kuchni, gdzie rozmaitych sprzętów, akcesoriów kuchennych i innych przedmiotów wykorzystywanych w codziennych lub okazjonalnych czynnościach domowych jest z reguły całe mnóstwo. Niezwykle ważne jest zatem ich odpowiednie przechowywanie zabezpieczające przed ewentualnymi usterkami i zabrudzeniami, a ponadto ma niebagatelne znaczenie estetyczne.

Funkcjonalność to podstawa

Żaluzje meblowe RAUVOLET mogą być wykorzystywane zarówno jako oryginalne fronty zabudowy kuchennej, jak również, ze względu na swoją mobilność i uniwersalność, znajdą zastosowanie jako forma zabudowy w różnego rodzaju wnękach kuchennych. Dzięki temu dotychczas otwarte przestrzenie będzie można zakamuflować, wykorzystując je jako schowek na sprzęty i akcesoria kuchenne, których użytkownicy nie chcą eksponować. Ma to szczególne znaczenie na przykład w narożnikach, gdzie tradycyjne rozwiązania często nie mogą być wykorzystywane z uwagi na ograniczenia funkcjonalne.

Żaluzje meblowe, w zależności od preferencji, mogą być zastosowane zarówno w poziomie, jak i w pionie. Lekkie, bezproblemowe otwieranie żaluzji sprawia, że ich codzienne użytkowanie jest niezwykle wygodne i przyjemne. Dodatkowym atutem jest to, że dzięki rozwiązaniu kasetowemu „plug&play” montaż żaluzji odbywa się w sposób wyjątkowo prosty i nieprzysparzający kłopotów.

Niewielki wymiar przestrzeni

Żaluzje meblowe RAUVOLET doskonale sprawdzą się w kuchniach o niewielkim metrażu, w których oszczędność miejsca i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań są szczególnie ważne. Tu rezygnacja z tradycyjnej zabudowy na rzecz żaluzji meblowych pozwoli na dużo większą swobodę aranżacyjną i, przede wszystkim, zapewni mieszkańcom komfort poruszania się w kuchennej przestrzeni.

Niemniej żaluzje meblowe RAUVOLET marki REHAU znajdą zastosowanie i doskonale odnajdą się w każdej przestrzeni, nie tylko kuchennej, niezależnie od metrażu.

Żaluzje meblowe - różne pomysły na wykorzystanie
Żaluzje meblowe - różne pomysły na wykorzystanie
Rehau

Nowość – matowe żaluzje, które Cię zachwycą

Niezwykle istotną cechą żaluzji meblowych jest ich funkcja dekoracyjna. W dzisiejszych czasach ma to szczególne znaczenie, ponieważ przestrzeń mieszkalna ma zaspokajać nie tylko elementarne potrzeby egzystencjalne mieszkańców, ale jest również miejscem wyciszenia, relaksu, bezpieczną przystanią, w której każdy powinien czuć się komfortowo. Aranżacja mieszkania powinna zatem odzwierciedlać cechy mieszkańców, podkreślać indywidualność ich charakterów, a dobór dodatków pasować do pozostałych elementów wystroju.

Żaluzje meblowe RAUVOLET noble matt dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych:

  • Casa Blanca,
  • Silver Lake,
  • Gaslit Alley,
  • After Dark.

Pozwala to na swobodny dobór właściwej barwy żaluzji do pozostałych części kuchennej zabudowy, jak również reszty wystroju wnętrza kuchni. Zestaw akcesoriów dostępny w ramach jednej palety kolorystycznej daje możliwość stworzenia monochromatycznej kompozycji. Żaluzje te doskonale uzupełniają sią z matowymi frontami RAUVISIO noir i RAUVISIO brilliant noble matt, tworząc razem spójną całość.

Matowe wykończenie żaluzji prezentuje się nad wyraz elegancko, a dzięki technologii soft-touch ich powierzchnia jest aksamitna w dotyku. Ponadto specjalna technologia anti-fingerprint zastosowana na powierzchni sprawia, że ślady odcisków palców są na niej niewidoczne. Co szczególnie ważne podczas codziennego użytkowania – żaluzje są odporne na różnego rodzaju zarysowania, co umożliwia zachowanie pełnej swobody działania podczas rutynowych prac w kuchni.

www.rehau.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Żaluzje meblowe w kuchni - jakie mają zalety? Kiedy warto je stosować?