Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zamek Linus Smart Lock

MP

Entuzjaści technologicznych rozwiązań wśród naszych przyjaciół i rodziny na pewno docenią inteligentny prezent od Yale. A co z osobami, które niedawno się przeprowadziły?

Inteligentny zamek Linus® Smart Lock
Inteligentny zamek Linus® Smart Lock
Fot. Yale

Bez względu na to, czy znasz kogoś, kto właśnie kupił dom, czy niedawno podpisał nową umowę najmu, inteligentne rozwiązania od Yale będą stanowić praktyczny i dobrze przemyślany prezent w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Inteligentny zamek Linus® Smart Lock

Inteligentny zamek Yale Linus® Smart Lock stanowi doskonałe połączenie formy i funkcjonalności, dzięki czemu będzie idealnym podarunkiem dla tych, którzy doceniają stylowe a zarazem funkcjonalne rozwiązania do swoich domów! Wyposażony w najnowocześniejszą technologię zamek Linus® umożliwia bezkluczowy dostęp, co będzie dużym atutem dla tych, którzy często gubią klucze!

Czy masz znajomego, który ciągle zapomina o zamknięciu drzwi przed wyjściem? Funkcję Auto-Lock można skonfigurować w taki sposób, aby ryglowała drzwi natychmiast po ich zamknięciu lub dopiero po upływie określonego czasu. Zamek Linus® można zintegrować z inteligentnym oświetleniem Philips Hue, co sprawi, że światła włączą się automatycznie na powitanie.

Ponadto, użytkownik może sprawdzić kto i kiedy wszedł do domu, przydzielić wirtualne klucze i skontrolować, czy drzwi są otwarte czy zamknięte. Wszystko to bez potrzeby szukania kluczy po kieszeniach lub ryzyka ich zgubienia.

Inteligentnym zamkiem można sterować przy pomocy (przyjaznej dla użytkownika) aplikacji Yale Access. Można go także zintegrować z wiodącymi inteligentnymi systemami domowymi, asystentami głosowymi oraz platformami hostingowymi, co umożliwi łatwą kontrolę nad drzwiami oraz zarządzanie dostępem.

Inteligentne kamery wewnętrzne i zewnętrzne

Gama kamer monitorujących od firmy Yale sprawi, że Twoi najbliżsi i przyjaciele będą mogli pilnować swojego nowego domu z każdego miejsca i o każdej porze.

Oferta inteligentnych kamer obejmuje 

  • wewnętrzną kamerę Wi-Fi obracająco-pochylającą Pan & Tilt, 
  • wewnętrzną kamerę Wi-Fi Full HD,
  •  kamerę Wi-Fi do drzwi wejściowych oraz zewnętrzną kamerę Wi-Fi Pro, które spełnią wszystkie wymogi użytkowników w dziedzinie zabezpieczeń.

A dla ciekawskich właścicieli zwierząt domowych, kamera wewnętrzna będzie idealnym sposobem na obserwację swoich pupili gdy oni sami przebywają poza domem!

Kamerami można sterować przy pomocy aplikacji Yale View. Możliwa jest też integracja z systemem alarmowym Yale Sync Smart Home Alarm, co zapewni pełen komfort użytkowania. Kamery z oferty Yale są również kompatybilne z wiodącymi asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa i Asystent Google.

Sync Smart Home Alarm

Ten inteligentny alarm od firmy Yale pozwoli użytkownikom na pełną kontrolę nad bezpieczeństwem ich domów - nie tylko w nadchodzące Święta, ale przez okrągły rok. Inteligentny alarm Sync został zaprojektowany z myślą o łatwej instalacji, z  podłączonymi akcesoriami zawartymi w zestawie. Jest wyposażony w rozszerzony zasięg 200 m, co pozwala na zabezpieczenie budynków zewnętrznych (na przykład garażu). Alarmem można sterować przy pomocy smartfona, tableta, smartwatcha lub jednego z wiodących asystentów głosowych. A wszystko to bez obciążania właściciela dodatkowymi kosztami subskrypcyjnymi!

Dla tych, którzy planują wyjazd w te Święta, integracja alarmu Sync z inteligentnym oświetleniem Philips Hue sprawi, że światła w połączeniu z dźwiękiem będą niezawodnym podwójnym odstraszaczem dla potencjalnych włamywaczy. Kolorowe oświetlenie otoczenia zasygnalizuje uzbrojenie systemu, a w przypadku włamania, czerwone, pulsujące światła poinformują sąsiadów.

    Więcej o:

Skomentuj:

Zamek Linus Smart Lock