Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zobacz, jak mieszka projektantka wnętrz. Bezpłatny webinar OKK! design

mat. prasowe OKK

Projektowanie własnego domu przez zawodowego projektanta to niewątpliwie jedno z najważniejszych przedsięwzięć w życiu. Proces tworzenia własnych czterech kątów to często próba pogodzenia wizji wymarzonego mieszkania z realnymi możliwościami. Tym razem gość specjalny webinaru OKK! design - Kasia Szostakowska - przybliży proces projektowania własnego domu i jego wnętrz.

Zobacz, jak mieszka projektantka wnętrz. Bezpłatny webinar OKK! design
Zobacz, jak mieszka projektantka wnętrz. Bezpłatny webinar OKK! design
mat. prasowe

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design „Jak zaprojektować dom? Zapraszamy do wnętrza projektantki” odbędzie się w piątek, 25 marca 2022 r. o godzinie 11.00. Gościem specjalnym spotkania będzie Kasia Szostakowska, założycielka studia projektowego Kate&Co i serwisu wnętrzarskiego PoliszDesign by Kate&Co.

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas webinarium?

 • Projektowanie domu okiem profesjonalisty.
 • Czym kierować się w aranżowaniu domowych przestrzeni?
 • Projektowanie domu zgodne z najnowszymi trendami.

Zdaniem Kasi Szostakowskiej, w projektowaniu wnętrz najważniejsze jest spełnienie oczekiwań klienta o wymarzonej przestrzeni. Zachwycona rodzimym wzornictwem pokazuje, że po najlepsze produkty nie trzeba sięgać daleko. Nie oznacza to jednak, że tylko do nich się ogranicza. Zachwycona jest także międzynarodowym designem, który świetnie wpisuje się w polskie wnętrza. Zaangażowanie przekłada na efekty swojej pracy, którą kocha i - jak sama twierdzi - jest to miłość odwzajemniona.

W trakcie spotkania online Kasia Szostakowska opowie, jak wygląda projektowanie domu od podstaw. Zdradzi także, co ją zaskoczyło podczas realizacji projektu własnego M oraz czy udało się w pełni zrealizować przyjętą wizję. Projektantka podzieli się swoim bogatym doświadczeniem w aranżacji, udzieli ważnych wskazówek oraz zdradzi kilka trików, które mogą się okazać niezastąpione podczas pracy nad wystrojem wnętrz.

Z kolei Karolina Drabczyk, Designer Sales Manager w firmie Cosentino, opowie o szerokim zastosowaniu płyt wielkoformatowych w przestrzeniach domowych. Partnerami wydarzenia zostały również marki Geberit i Gala Collezione, których przedstawiciele będą obecni na forum i z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników webinarium.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować: https://tiny.pl/9nws7.

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA

 • 11.00   Powitanie gości, prezentacja partnerów: Gala Collezione, Geberit
 • 11.20   Pytania na forum
 • 11.25   Prezentacja Cosentino
 • 11.50   Prezentacja gościa specjalnego Kasi Szostakowskiej „Jak zaprojektować dom? Zapraszamy do wnętrza projektantki.”
 • 12.20   Dyskusja, sekcja Q&A
 • 12.30   Zakończenie spotkania
Projekt Kate&Co
Projekt Kate&Co
Fot. Yassen Hristov
Projekt Kate&Co
Projekt Kate&Co
Fot. Yassen Hristov
Projekt Kate&Co
Projekt Kate&Co
Fot. Yassen Hristov
  Więcej o:

Skomentuj:

Zobacz, jak mieszka projektantka wnętrz. Bezpłatny webinar OKK! design