Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

aeroVac – największy wybór odkurzaczy centralnych

MP

Popularność systemów odkurzaczy centralnych sprawia, że producenci prześcigają się z ofertą nowych rozwiązań zarówno od strony technicznej jak i wyposażenia instalacji w elementy ułatwiające codzienne użytkowanie.

Odkurzacze
Odkurzacze
Fot. aeroVac

W aeroVac dokładamy starań, aby nasza oferta zawierała najbardziej rozpoznawalne produkty największych producentów odkurzaczy centralnych na świecie, Vacu-Maid, Electrolux, Sistemair.

Vacu-Maid to jedyny producent odkurzaczy konstrukcji Split. To urządzenia produkowane w USA, w których zbiornik na kurz wraz z filtrami zamontowany jest w osobnej obudowie niż silnik. Vacu-Maid wykorzystuje duże silniki produkcji Ametek o najdłuższej żywotności i gwarancji największej wydajności odkurzania. Odkurzacze centralne typu Split, to jedyne jednostki centralne wyposażone w osobny filtr włosów, tak przydatny, gdy w domu mieszkają psy lub koty. 

Sistemair to największy europejski producent odkurzaczy centralnych. To firma która najwięcej uwagi poświęca na dopracowanie skutecznych i niezawodnych metod filtracji gwarantujący najlepszą ochronę silników. Odkurzacze centralne Sistemair wyposażone są w unikalne filtry z metalizowaną powierzchnią i kontrolą ładunku elektrostatycznego, dzięki czemu nie przywiera do nich kurz, co eliminuje konieczność ich czyszczenia przez użytkownika. Sistemair to dostawca największej gamy odkurzaczy centralnych - od dedykowanych odkurzaczy przeznaczonych do montażu w apartamentach lub w domach jednorodzinnych, po duże agregaty stosowane w hotelach lub zakładach przemysłowych. Najnowsze odkurzacze Sistemair, modele Tecno Prime, posiadają moduł komunikacji internetowej, który pozwala na zdalną kontrolę stopnia zapełnienia zbiornika na kurz lub informację o stanie filtrów.

Więcej na: https://aerovac.pl/

    Więcej o:

Skomentuj:

aeroVac – największy wybór odkurzaczy centralnych