Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Akcesoria łazienkowe - pomysły na nowoczesne aranżacje

AZ

W łazience najważniejsza jest funkcjonalność. Jednak z drugiej strony za klimat tego pomieszczenia odpowiadają dodatki. W ich skład wchodzą przede wszystkim eleganckie akcesoria łazienkowe, które oprócz tego, że są ładne, potrafią także usprawnić codzienne czynności. Jakie gadżety wybrać, aby zwiększyć funkcjonalność łazienki, a z drugiej strony zagwarantować jej estetyczny wygląd?

Metamorfoza łazienki
Metamorfoza łazienki
Rea

W jakie akcesoria łazienkowe warto zainwestować? 

Każda łazienka powinna być wyposażona w podstawowe sprzęty, takie jak - wanna, prysznic, toaleta, bidet i umywalka. Jednak odpowiednia armatura łazienkowa to nie wszystko. Aby wnętrze było na 100% funkcjonalne, należy zadbać o akcesoria łazienkowe. Odpowiednio dopasowane dodatki w znacznym stopniu ułatwiają  wykonywanie codziennej toalety, a z drugiej strony są idealnym uzupełnieniem i urozmaiceniem przestrzeni. 

Akcesoria łazienkowe zazwyczaj dzielą się na te niezbędne oraz na elementy, które warto mieć pod ręką. Należy jednak pamiętać o tym, aby podczas zakupów kierować się jedną, podstawową zasadą. Zawsze wybieramy akcesoria z jednej linii konkretnego producenta lub dopasowujemy do siebie stylem poszczególne przedmioty. Oczywiście gadżety muszą także zgrać się z aranżacją łazienki. 

Warto jeszcze zaznaczyć, że akcesoria łazienkowe powinny uzupełniać wnętrze, nie mogą być zbędnymi elementami zapełniającymi przestrzeń. Z uwagi na to wybór dodatków jest w tym przypadku niezwykle istotny. 

Dodatki w łazience
Dodatki w łazience
Rea

Regał łazienkowy - absolutne must have

W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się regały łazienkowe, które bez problemu można dopasować do potrzeb domowników. To wszystko jest możliwe dzięki otwartym półkom, na których można umieścić modne i eleganckie koszyki lub skrzynki. Te dodatki w tym przypadku pełnią funkcję klasycznych szuflad. Aktualnie w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych znajdziemy ogromny wybór regałów w różnych kształtach i rozmiarach. Ciekawym rozwiązaniem są modele na kółkach, które gwarantują dowolne przesuwanie sprzętu, co jest bardzo pomocne w trakcie sprzątania, a także wtedy, gdy chcemy nieco odświeżyć aranżację pomieszczenia. 

Metalowy regał łazienkowy - hit ostatnich sezonów 

Metalowy regał łazienkowy wykonany ze stali nierdzewnej od kilku sezonów cieszy się ogromną popularnością jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Te modele sprawdzą się przede wszystkim w nowoczesnych i chłodnych wnętrzach. Dodatkowo są bardzo trwałe, a ich koszt nie jest wysoki jeśli chodzi o akcesoria łazienkowe. 

Okrągłe lustro na pasku, czyli nowoczesna aranżacja w Twojej łazience

W wielu mieszkaniach lustro pełni wyłącznie funkcję użytkową. Nie da się jednak ukryć, że nowoczesne lustra są modnymi dodatkami do dekoracji wnętrz. Ten element wystroju może dosłownie zdziałać cuda w łazience. Aktualnie do najmodniejszych luster należą modele na pasku lub łańcuszku. Okazuje się jednak, że ich stylistyka jest minimalistyczna, dlatego ten dodatek sprawdzi się przede wszystkim w industrialnych i skandynawskich wnętrzach. Pasek lub łańcuszek to nie tylko ozdoba, to również ciekawe, a z drugiej strony innowacyjne odstępstwo od tradycyjnych modeli z ramami. 

Dywanik łazienkowy - coś miękkiego pod stopy 

Nie ulega wątpliwości, że dywanik łazienkowy to stylowy i funkcjonalny dodatek, który wpływa na odbiór wnętrza. Pomieszczenie pozbawione eleganckich akcesoriów łazienkowych zazwyczaj nie wygląda przyjemnie. Dołączając do łazienki dywanik, ręczniki oraz inne tekstylia w kolorach dopasowanych do całej stylistyki uzyskamy nowy wygląd.

    Więcej o:

Skomentuj:

Akcesoria łazienkowe - pomysły na nowoczesne aranżacje