Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

"Akcja Renowacja" - książka dla fanów meblarskich przeróbek

red.

"Akcja Renowacja, czyli 25 pomysłów na pełne kolorów meble", bo tak brzmi pełen tytuł, to nowa książka o odnawianiu i stylizacji mebli. Ten praktyczny przewodnik spodoba się każdemu.

„Akcja renowacja” to książka pokazująca w prosty i przystępny sposób, jak zmienić wygląd mebli. Autorka krok po kroku prowadzi przez kolejne etapy odnawiania, każdy krok jest sfotografowany i opisany. W 25 projektach pokazuje, jak zmienić zwykły stół czy szafkę w wyjątkowy mebel, jak niewielkim kosztem odmienić wygląd szafek kuchennych, a nawet jak pomalować zasłony i poduszki w ulubiony wzór. Ciekawe pomysły znajdą zarówno miłośnicy mebli postarzanych (techniki przecierek, chippy look, spękania), jak i stylu nowoczesnego (malowanie na gładko, ozdabianie przy pomocy szablonów, taśm malarskich). W rozdziale o materiałach opowiada jakich farb, preparatów i narzędzi używać, aby renowacje przetrwały lata. To książka dla wszystkich, którzy chcą mieć piękne i niebanalne meble lub nie chcą pozbywać się starych i zniszczonych, ale nie wiedzą jak je odnowić. Z książką „Akcja Renowacja” każda renowacja się uda.

O autorce:
Małgorzata Margas – miłośniczka staroci, która każdy mebel postawi na nogi. W swojej pracowni odnawia i stylizuje meble, prowadzi warsztaty odnawiania i decoupage’u, jak trzeba uszyje poduszkę albo zrobi wianek. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi z niczego zrobić coś. Z wykształcenia pedagog specjalny, przez kilkanaście lat pracowała w domu dziecka. Przez następnych kilkanaście - w miesięczniku wnętrzarskim Cztery Kąty, gdzie przesiąknęła atmosferą designu i trendów. Zaowocowało to pragnieniem stworzenia własnych kreacji meblarskich. Na stronie internetowej DEKUDEKU.PL prowadzi blog, na którym opisuje swoje pasje i dzieli się doświadczeniami, sprzedaje meble i farby oraz preparaty do odnawiania.

Skomentuj:

"Akcja Renowacja" - książka dla fanów meblarskich przeróbek