Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ale lokale 2014 - Port Pub w Mrzeżynie

red.

Ciekawe miejsce nad samym morzem

W malowniczej nadmorskiej miejscowości, jaką jest Mrzeżyno, przy wejściu do portu rybackiego, stał bardzo zaniedbany budynek prowadzony bez większych sukcesów przez różne osoby. Historia tego miejsca jest bardzo ciekawa, tym bardziej, że właściciel ma zaledwie... 21 lat.

- Któregoś dnia, wracając nocą z pracy w Londynie, uświadomiłem sobie, że zostawiłem klucze od mieszkania, które mogłem odebrać nad ranem... Podczas nocnego spaceru uliczkami Londynu, stwierdziłem, że marnuje tam czas, wrócę zdobędę pieniądze i wyremontuje straszącą wszystkich "Róże Wiatrów". W ciągu tygodnia, wylądowałem na szczecińskim lotnisku, rzucając pracę z dnia na dzień i tak to się rozpoczęło.

- wspomina właściciel.

Wymarzył sobie prężnie działający koktajl bar, wraz z burgerownią i sceną, na której zaprzyjaźnieni muzycy z całej Polski, będą mogli podnosić poziom kulturalny i rozrywkowy turystów przyjeżdżających do Mrzeżyna.

- Po czterech czy pięciu miesiącach walk z Ruderą (jak ją nazywaliśmy zdrobniale), otworzyliśmy Port Pub. Mimo małego budżetu, tylko dzięki pomocy kilku przyjaciół się to udało.

- dodaje.

Port Pub

ul. Zabytkowa 3 Mrzeżyno

Skomentuj:

Ale lokale 2014 - Port Pub w Mrzeżynie