Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Automatyczny odkurzacz Miele Scout RX3: design, skuteczność i mobilność

mat. prasowe

Odkurzacz Scout RX3 to świetna propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w utrzymaniu idealnego porządku w mieszkaniu. Jest to wyjątkowo wydajne urządzenie, które wyręczy nas w niezbyt lubianym obowiązku domowym, jednocześnie oszczędzając nasz czas. Nowoczesne wzornictwo i dopracowane szczegóły sprawiają, że Miele Scout RX3 doskonale wpisuje się nawet w bardzo eleganckie aranżacje wnętrz.

Miele Scout RX3
Miele Scout RX3
mat. prasowe

Automatyczny odkurzacz Miele Scout RX3 nie zajmuje wiele miejsca, a mimo to świetnie radzi sobie ze sprzątaniem nie tylko małych, ale i dużych powierzchni. Jest bardzo dokładny w działaniu - usuwa brud nawet z trudno dostępnych miejsc. Został zaprojektowany w taki sposób, aby bez problemu mieścił się również pod niskimi meblami i efektywnie czyścił powierzchnie, które są problematyczne dla większości urządzeń sprzątających. Maksymalny czas jego pracy wynosi aż 120 minut, co oznacza, że jest w stanie posprzątać całe mieszkanie w ramach jednego cyklu, bez przerw na uzupełnienie poziomu energii.

Odkurzacz został wyposażony w innowacyjne rozwiązania w postaci wentylatora i niezwykle wydajnych szczotek RX3, dzięki którym zbiera zanieczyszczenia z każdego rodzaju powierzchni. Kiedy po skończonej pracy robota pojemnik na brud będzie wymagał opróżnienia, poradzimy sobie z tym zadaniem szybko i bez kontaktu z jego zawartością. Miele Scout RX3 również w tym aspekcie zachowuje wysokie standardy estetyki. Warto podkreślić, że korzystanie z tego odkurzacza eliminuje ryzyko uszkodzenia mebli - Scout w pełni kontroluje pomieszczenie, w którym się porusza, sprawnie nawiguje w przestrzeni mieszkania i nawet, jeśli zdarzy mu się napotkać przeszkodę, siła uderzenia jest minimalna. 

Miele Scout RX3
Miele Scout RX3
mat. prasowe
Miele Scout RX3
Miele Scout RX3
mat. prasowe

Producent wyposażone to sprytne urządzenie w kamerę HD, która zapewnia doskonałą jakość obrazu transmitowanego z monitorowanego pomieszczenia. Wystarczy zainstalować na swoim smartfonie aplikację Miele Scout, aby móc na bieżąco śledzić postępy pracy odkurzacza. Intuicyjny interfejs zapewnia prostą i bezproblemową obsługę, w ramach której możemy uaktywniać lub blokować konkretne obszary w domu zaznaczone na mapach. W jakich sytuacjach taka opcja bywa przydatna? Przykładowo wtedy, gdy w pokoju dziecka zostały rozrzucone na podłodze drobne zabawki lub materiały plastyczne. Urządzenie ominie wyznaczony rejon i skupi się na innych, a do wcześniej pominiętego wróci w dogodnym dla nas momencie.

Miele Scout RX3
Miele Scout RX3
mat. prasowe
Miele Scout RX3
Miele Scout RX3
mat. prasowe

Automatyczny odkurzacz Miele Scout RX3 to nie tylko precyzja w działaniu i wysoka wydajność, ale również elegancki wygląd. W dzisiejszych czasach nie tylko meble i mniejsze elementy wyposażenia wnętrz mają się prezentować nienagannie - coraz częściej wymagamy tego także od sprzętów domowych - i dotyczy to nie tylko tych urządzeń, które są na stałe umieszczone w widocznym miejscu. Scout zyskał nowy, ekskluzywny wygląd. Obecnie mamy do wyboru modele w kolorze różowego złota, w brązie i czerni. Kolor RX3 można dopasować do innych urządzeń Miele, np. ekspresu wolno stojącego, czy bezprzewodowego odkurzacza Triflex.

Miele Scout RX3
Miele Scout RX3
mat. prasowe
Miele Scout RX3
Miele Scout RX3
mat. prasowe
    Więcej o:

Skomentuj:

Automatyczny odkurzacz Miele Scout RX3: design, skuteczność i mobilność