Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

BENINCA TURBO – szybkość i bezpieczeństwo jedynie z marką Beninca.

sponsorowany

Nie chcą Państwo marnować czasu na otwarcie bramy? Państwa posesja położona jest przy ulicy i oczekiwanie na otwarcie bram jest stresujące i niebezpieczne?

BULL624 TURBO
BULL624 TURBO
Bennica

Siłowniki z serii BE.TURBO Beninca stanowią idealne rozwiązanie do miejsc gdzie liczy się każda sekunda. Napędy do bram BE.TURBO otwierają bramy dwukrotnie szybciej niż standardowe siłowniki dostępne na rynku.

 

BULL1224TURBO
BULL1224TURBO
Bennica

Jedynie Beninca oferuje siłowniki TURBO zarówno do bram ogrodzeniowych jak i garażowych.
Siłowniki BE.TURBO to produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów, centrale posiadają funkcje niedostępne w standardowych produktach np.: furtki – czyli częściowego otwarcia bramy, łagodnego startu i zamknięcia bramy, spowolnienia, zamknięcia bramy po przecięciu linii fotokomórek, dzięki której użytkownik nie musi pamiętać o zamknięciu bramy po wyjechaniu z posesji, sygnalizacji o stanie bramy, licznika wykonanych cykli i wiele innych.
Siłowniki można wyposażyć w zestaw zasilania awaryjnego, dzięki czemu napędy BE.TURBO pracują nieprzerwanie nawet w przypadku zaniku zasilania.

Napędy do bram z serii TURBO to również maksymalne bezpieczeństwo użytkownika. Wyposażone są w 2 systemy bezpieczeństwa: enkoder i przeciążenie amperometryczne, zabezpieczający przed zgnieceniem osób, zwierząt, przedmiotów znajdujących się w świetle bramy. W momencie napotkania na przeszkodę siłownik zatrzymuje bramę i zmienia jej kierunek.

Gama najszybszych  na rynku siłowników TURBO marki Beninca jest bardzo szeroka, i tak do bram skrzydłowych:  BILL 4024, KBN, KMB, Premier 24, do bram przesuwnych BULL624TURBO, BULL1224 TURBO, BULL17OMI,  do bram garażowych JIM.3 ESA TURBO 

 

 

BENINCA POLONIA Sp. z o.o.
ul. Holenderska 1,
05-152 Czosnów, tel. +48 798 859 859
e-mail: marketing@beninca.pl
www.beninca.pl

 

    Więcej o:

Skomentuj:

BENINCA TURBO – szybkość i bezpieczeństwo jedynie z marką Beninca.