Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Bosch Serie 4 - nowe pralki z programem parowym

mat. prasowe

Bosch Serie 4 to najnowsza linia pralek, które - dzięki programowi parowemu Iron Assist - w ciągu zaledwie 20 minut redukują do 50 proc. zagnieceń. Ponadto technologia ActiveWater Plus pomaga zaoszczędzić wodę i energię poprzez dostosowanie ilości wody do konkretnego prania. Efektywne i ekologiczne podejście do tego zadania zapewnia też Silnik EcoSilence Drive, objęty jest 10-letnią gwarancją.

Pralka z parą WAN2813KPL
Pralka z parą WAN2813KPL
Bosch

Mniej zagnieceń i o wiele łatwiejsze prasowanie

Jak sprawić, aby prana odzież miała o wiele mniej zagnieceń, bez dodatkowego nakładu pracy i czasu? Taki efekt zapewni program parowy Iron Assist w pralkach Bosch Serie 4 - subtelnie wygładzi zagniecenia ze świeżo wypranych i wysuszonych tekstyliów w ciągu zaledwie 20 minut.

Para może także skutecznie usuwać zagniecenia z noszonych wcześniej koszul czy sukienek. Wystarczy umieścić je w pralce, a Iron Assist zadba o resztę. Efektem będzie nawet do 50 proc. mniej zagnieceń, co przełoży się na mniej wysiłku przy prasowaniu. Program przystosowany jest do usuwania zagnieceń z pięciu suchych koszul lub koszulek. Z opcją Speed Perfect można efektywnie usuwać zagniecenia nawet z pojedynczej koszuli.

Oszczędzaj wodę i energię #LikeABosch

Bez względu na to, jak duże pranie planujemy, technologia ActiveWater Plus gwarantuje doskonałe wyniki, wykorzystując jedynie niezbędną ilość wody. System automatycznie identyfikuje ilość ubrań w bębnie, dostosowując optymalną ilość wody do danego cyklu prania. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zwiększającym efektywność energetyczną, pralki Bosch osiągają najwyższą klasę energetyczną A, bez uszczerbku dla skuteczności prania. To pozwala na oszczędność cennych zasobów i redukcję zużycia energii elektrycznej.

Produkty marki Bosch są tak zaprojektowane i zbudowane, by pracowały przez wiele lat. Na przykład nasze pralki piorą 10 000 kilogramów prania w ramach testów, co symuluje prawdziwy czas eksploatacji produktu. Dodatkowo Silnik EcoSilence Drive objęty jest 10-letnią gwarancją na części. To dodatkowy spokój dla domowników. 

podkreśla Wojciech Kula, Senior Product Manager w kategorii pralnictwa w BSH.

Made in Poland

Łódzka Fabryka Pralek była pierwszą inwestycją Grupy BSH w Polsce. To również tutaj w 1994 roku ruszyła produkcję pierwszych pralek. Zbliżając się do 30. rocznicy działalności w tym mieście, firma zrealizowała dużą inwestycję wartą niemal czterysta milionów złotych: zmodernizowano infrastrukturę budynku, zakupiono i zainstalowano dwie nowoczesne linie produkcyjne, rozbudowano też park maszynowy do produkcji wstępnej pralek marki Bosch. Dzięki temu rozpoczęła się produkcja nowych modeli pralek oraz zwiększono liczbę miejsc pracy. Teraz w nowej hali fabrycznej przy ulicy Papierniczej powstają nowoczesne pralki w najlepszych klasach efektywności energetycznej.

Skomentuj:

Bosch Serie 4 - nowe pralki z programem parowym