Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Garaż z zapasem na szafki

Iwona Mere

Warto rozplanować miejsce w garażu, by zmieściły się w nim rowery, narzędzia i inne przydatne rzeczy

ONE TIME USE ONLY DO JEDNOKROTNEJ PUBLIKACJI
Wyłożona gresem podłoga garażu będzie trwała, pod warunkiem że nie zapomnimy o dylatacjach oddzielających warstwy podłogi od elementów konstrukcyjnych (ścian) oraz tych, które podzielą wylewkę na mniejsze części
FOT. CERSANIT
W garażu, gdzie będzie co najmniej 1,5 m wolnej przestrzeni wzdłuż którejś ze ścian, można już zmieścić szafę na narzędzia, regały magazynowe oraz umywalkę bądź zlew. Więcej miejsca uzyskamy, rozsuwając jego dłuższe boki. Jeżeli operacja poszerzenia nie jest możliwa (ze względu na gabaryty działki lub dlatego, ze niekorzystnie zmieniłaby bryłę domu, a zwłaszcza dachu), wszelkie szafki można ulokować na tyłach, wykorzystując głębokość pomieszczenia (nie mniejszą wtedy niż 6,5 m).

Dodatkowej powierzchni wymaga przechowywanie w garażu przyczepy albo łodzi. Naturalnie przyda się wcześniejsza analiza takich zadań specjalnych i w miarę precyzyjne dopasowanie do nich kształtu i wymiarów garażu. Niczym szokującym nie będzie jednak w takiej sytuacji 4,5-5 m szerokości oraz większa niż przeciętnie głębokość, a nawet i wysokość pomieszczenia.

Część garażu można też przeznaczyć na warsztat czy kącik hobbystyczny.    Więcej o:

Skomentuj:

Garaż z zapasem na szafki