Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ściany: fototapeta czy szablon nad blatem? [WIDEO]

Joanna Zawadzka, pytanieomieszkanie.pl

Chodzi o ścianę nad blatem kuchennym. Chcę, żeby była tam szyba zamiast płytek. Ściany w kuchni są w kolorze cafe latte, meble bardzo ciemne. Chcemy ożywić wnętrze i pomyślałam o szablonach malarskich - wzór na podstawie tapety na zdjęciu obok. A może fototapeta?

Modern design trendy kitchen with black and wood elements SLOWA KLUCZOWE: interiors home kitchen modern commercial domestic cabinets wood residential structure design house counter indoors stove cooking luxury decorating steel stainless sink drawer building showcase built floor decor architecture construction light designer hardwood dining food lifestyles chef furniture style metal new oven real room shiny space steel style top white black
Dzięki laminatowi, którym pokryta jest powierzchnia, fototapetę można myć (detergentami nie zawierającymi wybielacza) i ma ona zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.
Fot. Artofwall
W przypadku wybranego przez Panią wzoru zdecydowanie lepiej zda egzamin fototapeta laminowana. Dzięki laminatowi, którym pokryta jest powierzchnia, fototapetę można myć (detergentami nie zawierającymi wybielacza) i ma ona zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto fototapeta nie wymaga zastosowania przeszklenia - jedynie w okolicy płyty grzejnej/kuchenki. Jeśli zamysł estetyczny wymaga zastosowania przeszklenia na całej powierzchni - oczywiście jest to także możliwe. Tapeta ma strukturę matową. Wzór kwiatów możemy dostosować kolorem do turkusu. W kwestii z szablonów wybranego przez Panią wzoru, obawiam się, iż ten akurat wzór nie nadaję się do przygotowania jako szablon - wzór główek kwiatów jest zbyt misterny - technicznie z powodu niemożności wycięcia wzoru przez maszynę wycinającą wzór w formę szablonu lub naklejki. A oto instruktaż, jak należy przyklejać tapetę sygnowaną przez Artofwall:

    Więcej o:

Skomentuj:

Ściany: fototapeta czy szablon nad blatem? [WIDEO]