Konkurs "Ciepłe wnętrza na zimę"

red.

Firma HP razem z magazynem Czterykaty.pl zaprasza do zabawy!

Do wygrania zestawy składające się z lampki, poduszki oraz obrazu, na które za pomocą technologii druku lateksowego HP naniesione zostaną zdjęcia lub grafiki nadesłane przez zwycięzców. Wystarczy że wyślesz nam 3 zdjęcia z pomysłowym nadrukiem. Niech będą to obrazy, które chciałbyś mieć umieszczone na poduszce, płótnie i lampce. Wygrają autorzy 3 najciekawszych, najbardziej oryginalnych zgłoszeń. Nadruki na nagrodach zostaną wykonane przez firmę Integart Poland Inc., dystrybutora urządzeń drukujących w technologii HP Latex.

Konkurs trwa od 11 do 21 grudnia

Dzięki nowczesnej technologii HP Latex dowolne grafiki i zdjęcia mogą zostać łatwo naniesione na rozmaite powierzchnie, np. na tkaniny, z których powstaną poszewki poduszek, meble, tapety, naczynia Dzięki takim ozdobnym aplikacjom wszystko w Twoim mieszkaniu może "otrzymać" nowe życie i zachwycać oryginalnym wyglądem.

Teraz już możesz łatwo i niskim kosztem zmienić wnętrze swojego domu. Unikalna technologia druku HP Latex umożliwia nadanie masowym produktom niepowtarzalnych cech, które odzwierciedlą charakter domowników.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wyślij 3 zdjęcia lub grafiki, których jesteś autorem i prześlij je na adres hplatex@edelman.com (łączny rozmiar wiadomości nie może przekroczyć 10 MB). Muszą być to zdjęcia lub grafiki, które wcześniej nie były nigdzie publikowane.

Nie zapomnijcie podać swoich danych adresowych i telefonicznych. Najciekawsze zdjęcia nagrodzimy zestawami.Zapoznaj się z regulaminem

    Więcej o:

Skomentuj:

Konkurs "Ciepłe wnętrza na zimę"