Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pogotowie Czterech Kątów: sypialnia z kącikiem komputerowym

red.

Pani Nina ma problem z aranżacją sypialni wraz z kącikiem komputerowym.

Dzień dobry, mam następujący problem. Nie wiem jak zaaranżować sypialnię razem z kącikiem komputerowym męża. W załączniku są zdjęcia pokoju. Łóżko (210x140) i biurko(115x60) to meble, które tam właśnie będą. W jaki sposób je ustawić? Jak te strefy od siebie oddzielić? Jakie kolory dobrać? (z jednej strony chcę ciepłe barwy - coś z bardzo jasnych pomarańczy czy czerwieni, z drugiej mam ochotę na miętę. Myślałam ewentualnie o srebrzystej tapecie na jednej ścianie). Wymiary pokoju to 385 cm x 242 cm, wysokość 250 cm."

Odpowiadają Izabella Bosiacka i Anna Pilch - Mikoda:

W sypialni Pani Niny i jej męża przede wszystkim proponujemy zamienić  rozkład stref w pokoju.  Na pierwszy plan po wejściu radzimy wysunąć miejsce do pracy. Zajmuje ono mniej miejsca niż łóżko i czyni więcej przestrzeni po otwarciu drzwi. Jeśli Pani Nina zgodziłaby się na wymianę biurka byłaby to bardzo korzystna zmiana, ponieważ jego styl i kolor okleiny nie bardzo do czegokolwiek pasuje. Ponieważ szafy wymienić nie możemy, a wymiana łózka byłaby bardziej kosztowna zachęcamy do wymiany tego jednego mebla. Zamiast biurka najlepiej prezentowałby się prosty stół służący do pracy, nad nim równie prosta długa półka, która częściowo służyłaby w strefie pracy jak również nad łóżkiem. Dla przyjemniejszej atmosfery proponujemy oddzielenie niewielkim regałem obu części sypialni. Łóżko proponujemy przesunąć pod okno zasłaniając częściowo kaloryfer. Tu również pasować będą proste gładkie firanki do ziemi, przysłaniające delikatnie kaloryfer i ciemno oliwkowe zasłony zdobiące i ocieplające wnętrze.  Przy łóżku w miejscu dawnego biurka przydałby się praktyczny mały stoliczek, na którym można odstawić kubek kawy, książkę czy upiększyć sypialnię kwiatami w wazonie lub romantycznymi świecami. Wszystko po to, aby w sypialnia była miejscem przyjemnym i ciepłym. Ściany  w odcieniach jaśniejszej oliwki, delikatnego beżu, dodatki (poduszki, półka, stolik dla kontrastu czarne).  Dobre byłoby dodanie również niewielkiego dywaniku na podłodze i wymiany klosza w sufitowej lampie.
 
Izabella Bosiacka
Anna Pilch - Mikod

W sypialni Pani Niny i jej męża przede wszystkim proponujemy zamienić  rozkład stref w pokoju.  Na pierwszy plan po wejściu radzimy wysunąć miejsce do pracy. Zajmuje ono mniej miejsca niż łóżko i czyni więcej przestrzeni po otwarciu drzwi. Jeśli Pani Nina zgodziłaby się na wymianę biurka byłaby to bardzo korzystna zmiana, ponieważ jego styl i kolor okleiny nie bardzo do czegokolwiek pasuje.

Ponieważ szafy wymienić nie możemy, a wymiana łózka byłaby bardziej kosztowna zachęcamy do wymiany tego jednego mebla. Zamiast biurka najlepiej prezentowałby się prosty stół służący do pracy, nad nim równie prosta długa półka, która częściowo służyłaby w strefie pracy jak również nad łóżkiem. Dla przyjemniejszej atmosfery proponujemy oddzielenie niewielkim regałem obu części sypialni. Łóżko proponujemy przesunąć pod okno zasłaniając częściowo kaloryfer.

 www.dekoratorka.pl

Tu również pasować będą proste gładkie firanki do ziemi, przysłaniające delikatnie kaloryfer i ciemno oliwkowe zasłony zdobiące i ocieplające wnętrze.  Przy łóżku w miejscu dawnego biurka przydałby się praktyczny mały stoliczek, na którym można odstawić kubek kawy, książkę czy upiększyć sypialnię kwiatami w wazonie lub romantycznymi świecami. Wszystko po to, aby w sypialnia była miejscem przyjemnym i ciepłym. Ściany  w odcieniach jaśniejszej oliwki, delikatnego beżu, dodatki (poduszki, półka, stolik dla kontrastu czarne).  Dobre byłoby dodanie również niewielkiego dywaniku na podłodze i wymiany klosza w sufitowej lampie.

    Więcej o:

Skomentuj:

Pogotowie Czterech Kątów: sypialnia z kącikiem komputerowym