Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Łazienka: bezdotykowa spłuczka Kohler [VIDEO]

red.

Bezdotykowy zestaw Flush to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej zadbać o higienę w łazience.

układ zasilania umożliwia po prostu trzymać rękę nad zbiornikiem i obsługiwać przepływ wody , a nie dotykając regularne uchwyt . Więc jak to działa? Moduł czujnika nie - dotykowy zainstalowany w zbiorniku projekty elektromagnesu pole na górze . Gdypole jest przerwana za pomocą prostego ruchem ręki , zostaje aktywowanydziałanie spłukiwania .
Brian Hedlund , marketing manager w WC i bidetem podziału Kohlera , stwierdził: "Bezdotykowy równo jest doskonałym rozwiązaniem tego rosnącego popytu na zwiększenie higieny w łazience . Domów są oczywiście martwi się o higienę i zdrowie członków ich rodzin , adźwignia podróż WC jest oczywistym obszarem higienicznego niepokoju. Bezdotykowa bierze , że zaniepokojenie z równania , wykorzystując nową technologię , aby zapewnić bezdotykowe sposób kontrolować kolor " . Według szacunków Kohlera ,zestaw zajmuje niecałe 20 minut , aby zainstalować i jest kompatybilny ze wszystkimi modelami WC . Możesz zamówić zestaw online za 100 na stronie Kohlera , ale także znaleźć je w Home Depot za 75 USD . Sprawdź wideo na końcu postu do oficjalnej prezentacji produktu i powiedz nam , co myślisz!

Wystarczy po prostu trzymać rękę nad czujnikiem, a a układ zasilania uruchomi spłuczkę. Jak to działa? Moduł czujnika zainstalowany w zbiorniku wytwarza pole elektromagnetyczne. Gdy zostanie ono przerwane przez ruch dłoni, rezerwuar spuści wodę.

Brian Hedlund , marketing manager w Kohler: "Ten bezdotykowy system  jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie zwiększeniem higieny w łazience. Wiele osób martwi się o higienę i zdrowie ich rodzin, a WC jest oczywistym obszarem niepokoju."

Według zapewnień firmy Kohler, samodzielny montaż zajmuje niecałe 20 minut i jest kompatybilny ze wszystkimi modelami toalet. Zestaw można zamówić bezpośrednio na stronie firmy Kohler. Koszt: ok 100$

Zobacz film:

Skomentuj:

Łazienka: bezdotykowa spłuczka Kohler [VIDEO]