Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pokój dziewczynki: usłany różami

red.

Urządzanie pokoju dziewczynki jest tematem bardzo szczególnym. Miejsce to powinno być jak niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju azyl, w którym mała dama będzie mieć przestrzeń do wypoczynku oraz nauki. Za sprawą kolekcji tekstyliów i dekoracji Rosie, marka My Room proponuje klasyczną stylistykę będącą bazą dla dowolnych aranżacji.

rządzanie pokoju dziewczynki jest tematem bardzo szczególnym. Miejsce to powinno być jak niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju azyl, w którym mała dama będzie mieć przestrzeń do wypoczynku oraz nauki. Za sprawą kolekcji tekstyliów i dekoracji Rosie, marka My Room proponuje klasyczną stylistykę będącą bazą dla dowolnych aranżacji.
Trudno pozostać obojętnym na urok róż, dlatego tak celnie trafiają one w gusta dziewczynek. Z kolei sam delikatny odcień koloru różowego dodaje ciepła i wprowadza we wnętrzu wesołą atmosferę. W „różowym” pokoju każda mała dama poczuje się komfortowo i z łatwością przeniesie się do krainy marzeń. Z myślą o dziewczynkach w różnym wieku marka My Room wprowadziła do swojej oferty kolekcję tekstyliów i dekoracji do pokoju dziecięcego Rosie, której tematem przewodnim jest nastrajający optymizmem motyw kwiatu róży i kolor różowy.
Kupując wyposażenie do pokoju młodej damy zadbajmy o przyjemny nastrój, jednak miejmy również na uwadze, że gust zmienia się w miarę jak dziecko dorasta i dlatego najlepiej sprawdzają się klasyczne rozwiązania. Dekoracje i tkaniny Rosie marki My Room, w odcieniu ukochanego dziewczęcego różu, można z łatwością wykorzystać zarówno w pokoju małej dziewczynki, jak i romantycznej nastolatki. Wykonane z najwyższej jakości bawełny dwa zestawy pościeli, w przyjemnym pastelowym odcieniu, sprzyjają zasypianiu, zapewniają komfort użytkowania i łatwo utrzymać je w czystości. Komplety dostępne są w wymiarach 200 cm x 135 cm. Idealny duet dla naszej małej księżniczki tworzą narzuta oraz poduszka, zamykane na ukryte guziki. Ta subtelna pościel nie tylko sprawi, że dziewczynki będą chętniej kładły się spać, ale zapewni im słodkie sny. Obowiązkowymi elementami aranżacji są zasłonki, uszyte z dużą starannością, które wprowadzają sielankowy nastrój oraz dywan w kropki, wykonany z 100% wełny, zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych. Jego wyjątkowa miękkość i wytrzymałość spełnią oczekiwania najbardziej wymagających domowników.
Kolor różowy symbolizuje niewinność, ale i radość z zabawy. Aby pokój był przyjazny i praktyczny, w kolekcji Rosie znajdziemy również kosz i usztywnianą torbę, które pomogą utrzymać porządek w dziecięcym królestwie. Oba produkty wykończone są materiałem na zewnątrz i wewnątrz. Wystrój uzupełniają trójkątne zawieszki na każdą okazję oraz abażur w różyczki. Dzięki nim pokój będzie jeszcze bardziej przytulny. Nasza lokatorka będzie zachwycona uroczymi ramkami na zdjęcia oraz podpórkami do książek, które również są obszyte kwiecistym materiałem. Dzięki takim rozwiązaniom, uzyskamy efektowny wizualnie, bezpieczny, a jednocześnie nie przesadnie słodki pokój dla naszej córeczki.
Więcej informacji na temat My Room dostępnych jest na stronie internetowej www.myroom.pl oraz na profilu marki na Facebooku https://www.facebook.com/meble.myroom
 
Kontakt dla mediów:
Marcin Poboży
marcin@hshpr.pl
tel. 604 779 036
 

Trudno pozostać obojętnym na urok róż, dlatego tak celnie trafiają one w gusta dziewczynek. Z kolei sam delikatny odcień koloru różowego dodaje ciepła i wprowadza we wnętrzu wesołą atmosferę. W „różowym” pokoju każda mała dama poczuje się komfortowo i z łatwością przeniesie się do krainy marzeń.

Wykonane z najwyższej jakości bawełny dwa zestawy pościeli, w przyjemnym pastelowym odcieniu, sprzyjają zasypianiu, zapewniają komfort użytkowania i łatwo utrzymać je w czystości. Komplety dostępne są w wymiarach 200 cm x 135 cm. Idealny duet dla naszej małej księżniczki tworzą narzuta oraz poduszka, zamykane na ukryte guziki. Ta subtelna pościel nie tylko sprawi, że dziewczynki będą chętniej kładły się spać, ale zapewni im słodkie sny. Obowiązkowymi elementami aranżacji są zasłonki, uszyte z dużą starannością, które wprowadzają sielankowy nastrój oraz dywan w kropki, wykonany z 100% wełny, zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych. Jego wyjątkowa miękkość i wytrzymałość spełnią oczekiwania najbardziej wymagających domowników.Kolor różowy symbolizuje niewinność, ale i radość z zabawy.

Aby pokój był przyjazny i praktyczny, w kolekcji Rosie znajdziemy również kosz i usztywnianą torbę, które pomogą utrzymać porządek w dziecięcym królestwie. Oba produkty wykończone są materiałem na zewnątrz i wewnątrz. Wystrój uzupełniają trójkątne zawieszki na każdą okazję oraz abażur w różyczki. Dzięki nim pokój będzie jeszcze bardziej przytulny. Nasza lokatorka będzie zachwycona uroczymi ramkami na zdjęcia oraz podpórkami do książek, które również są obszyte kwiecistym materiałem. Dzięki takim rozwiązaniom, uzyskamy efektowny wizualnie, bezpieczny, a jednocześnie nie przesadnie słodki pokój dla naszej córeczki.

Skomentuj:

Pokój dziewczynki: usłany różami